Изобличена од ботокс, побарала спас во специјалната природна нега: Јавноста е шокирана!

Холивудската актерка Никол Кидман (52) последниве години е предмет за критика поради лицето што потполно и’ се изобличило по користењето ботокс. „Пробав ботокс, но не ми се допадна како ми изгледаше лицето по третманот. Сега веќе не го користам и повторно можам да го движам челото“ , се пошегувала актерката која конечно се одлучила за природна нега