притисни ентер »

(Видео) Бритни Спирс кажа „ДА“

(Видео) Бритни Спирс кажа „ДА“

Музичката ѕвезда Бритни Спирс се вери со Сем Асгари. Таа го прифати предлогот за брак и оваа вест ја соопштија и на социјалните мрежи. Во објавеното видео, пејачката го покажува свршеничкиот прстен со четири-каратен брилијант, на кој е изгравиран „Lioness“ (Лавица), односно прекарот на Сем за Бритни. Погледнете како Бритни одлучи да ја соопшти радосната

Се ослободи од татко ѝ и се сврши: Цела планета зборува за нејзиниот трет прстен!

Се ослободи од татко ѝ и се сврши: Цела планета зборува за нејзиниот трет прстен!

По 13 години агонија, Бритни Спирс повторно дише со полни гради. Прво, нејзиниот татко Џејми соопшти дека се откажува од законското старателство над пејачката, што значи дека повеќе нема право на нејзиниот имот, а сега на нејзината рака заблескал прстен. И тоа не каков било, туку веренички! Поп-ѕвездата не ја крие среќата што долгогодишната љубов со

Бритни Спирс кажа „ДА“

Бритни Спирс кажа „ДА“

Музичката ѕвезда Бритни Спирс се вери со Сем Асгари. Таа го прифати предлогот за брак и оваа вест ја соопштија и на социјалните мрежи. Во објавеното видео, пејачката го покажува свршеничкиот прстен со четири -каратен брилијант, на кој е изгравиран „Lioness“ (Лавица), односно прекарот на Сем за Бритни. Погледнете како Бритни одлучи да ја соопшти радосната

Се вери Бритни Спирс и се пофали со прстенот: Не можам да поверувам (ВИДЕО)

Се вери Бритни Спирс и се пофали со прстенот: Не можам да поверувам (ВИДЕО)

„Двојката денеска ја официјализира својата долга врска и тие се длабоко трогнати од поддршката, посветеноста и љубовта што ја добија“, рече Коен. Бритни исто така ја објави свршувачката на Инстаграм, а во видеото го покажа прстенот. "Погледнете го ова. Дали ви се допаѓа?" Сем прашува во видеото, на кое Бритни вика: "Да!" „Не можам да поверувам“, напишала

Бритни Спирс се сврши откако татко ѝ покрена постапка за прекин на старателството

Бритни Спирс се сврши откако татко ѝ покрена постапка за прекин на старателството

Поп-sвездата Бритни Спирс се сврши со фитнес-моделот Сем Асгари, една недела откако нејзиниот татко се откажа од старателството. Таа на Инстаграм објави видео и го покажа дијамантскиот прстен. „Не ми се верува“, напиша пејачката. Слика објави и Сем, а подоцна неговиот менаџер потврди дека парот се свршил. „Двојката денес ја официјализира својата долгогодишна

Бритни се сврши со 12 години помладиот дечко откако татко ѝ се откажа од старателството

Бритни се сврши со 12 години помладиот дечко откако татко ѝ се откажа од старателството

Поп-sвездата Бритни Спирс, се сврши со фитнес-моделот Сем Асгари, една недела откако нејзиниот татко се откажа од старателството. Таа на Инстаграм објави видео и го покажа дијамантскиот прстен. „Не ми се верува“, напиша пејачката. Слика објави и Сем, а подоцна неговиот менаџер потврди дека парот се свршил. „Двојката денес ја официјализира својата долгогодишна

Бритни Спирс се сврши откако татко ѝ покрена постапка за прекин на старателството

Бритни Спирс се сврши откако татко ѝ покрена постапка за прекин на старателството

Поп-sвездата Бритни Спирс се сврши со фитнес-моделот Сем Асгари, една недела откако нејзиниот татко се откажа од старателството. Таа на Инстаграм објави видео и го покажа дијамантскиот прстен. „Не ми се верува“, напиша пејачката. Слика објави и Сем, а подоцна неговиот менаџер потврди дека парот се свршил. „Двојката денес ја официјализира својата долгогодишна

Се вери принцезата на поп музиката: Откако Бритни Спирс одлета од кафезот на татко ѝ сè ѝ оди кон подобро

Се вери принцезата на поп музиката: Откако Бритни Спирс одлета од кафезот на татко ѝ сè ѝ оди кон подобро

Пејачката вчера гордо го покажа прстенот на својата публика преку Инстаграм Се вери принцезата на поп музиката Бритни Спирс, нејзиното момче Сем Асгари по шест години врска ја побара за жена. Бритни вчера гордо го покажа прстенот на својата публика преку Инстаграм, а со кратко видео само напиша: - Едноставно не можам да поверувам! - Двојката ја круниса

Бритни Спирс се сврши со 12 години помладото момче!

Бритни Спирс се сврши со 12 години помладото момче!

Двојката ја официјализираше својата долгогодишна врска денес и тие се длабоко трогнати од поддршката, посветеноста и љубовта што ја добија “, рече Брендон Коен, менаџерот на Сем Асгари, за Си -Ен -Ен. Контроверзната поп-ѕвезда Бритни Спирс (39) објави дека ќе стапи во брак со 12 години помладиот Сем Ашгари (27). Оваа е трета свршувачка за Бритни.  По

Бритни Спирс се сврши со 12 години помладото момче!

Бритни Спирс се сврши со 12 години помладото момче!

Двојката ја официјализираше својата долгогодишна врска денес и тие се длабоко трогнати од поддршката, посветеноста и љубовта што ја добија “, рече Брендон Коен, менаџерот на Сем Асгари, за Си -Ен -Ен. Контроверзната поп-ѕвезда Бритни Спирс (39) објави дека ќе стапи во брак со 12 години помладиот Сем Ашгари (27). Оваа е трета свршувачка за Бритни.  По

Бритни Спирс се сврши по третпат

Бритни Спирс се сврши по третпат

Американската поп-пејачка Бритни Спирс се сврши со своето момче Сем Асгари (27) и објави видео на својот интернет-простор на коешто се пофали со дијамантскиот прстен. Видеото за еден ден го погледнале над 1,6 милиони корисници на Инстаграм. Честитки им испрати и американската старлета Парис Хилтон. Бритни Спирс во 2016 година го запозна 12 години помладиот

Ново поглавје: Бритни Спирс го покажа вереничкиот прстен

Ново поглавје: Бритни Спирс го покажа вереничкиот прстен

Додека во Њујорк се одржуваа „Ем-ти-ви“ видео наградите, Бритни Спирс се пофали со вереничкиот прстен, па дури и водителите на споменатата манифестација, ги прашуваа гостите дали знаеле дека Бритни се сврши со својот партнер Сем Асгари. View this post on Instagram A post shared by Britney Spears (@britneyspears) Инаку, Сем ја побара Бритни за жена

Конечно среќни вести: Бритни Спирс се вери со 12 години помладото момче (видео)

Конечно среќни вести: Бритни Спирс се вери со 12 години помладото момче (видео)

Животот на Бритни Спирс не е бајка, посебно откако беше под старателство на нејзиниот татко. Таткото на пејачката, по неколку години ќе ја пушти Бритни на слобода, односно се откажа од нејзиното старателство. Бритни како што истакна во една прилика, нејзиниот старател не и давал да склопи брак со нејзиното момче и да имаат деца. Но, изгледа дека познатата

Бритни Спирс ја објави својата свршувачка со Сем Асгари

Бритни Спирс ја објави својата свршувачка со Сем Асгари

Поп sвездата Бритни Спирс, која се бори против контроверзното старателство кое управува со нејзиниот личен живот и финансии, во неделата (12 септември) објави дека е свршена со долгогодишното момче Сем Асгари. Пејачката сподели видео на кое стои покрај Асгари и покажува сјаен прстен на раката. „Не можам да поверувам“, напиша таа во описот, додавајќи

Бритни Спирс се сврши по третпат

Бритни Спирс се сврши по третпат

Американската поп-пејачка Бритни Спирс се сврши со своето момче Сем Асгари (27) и објави видео на својот интернет-простор на коешто се пофали со дијамантскиот прстен. Видеото за еден ден го погледнале над 1,6 милиони корисници на Инстаграм. Честитки им испрати и американската старлета Парис Хилтон. Бритни Спирс во 2016 година го запозна 12 години помладиот

Зад себе има два брака, од кои едниот и траеше 55 часа: Славната пејачка запросена по трет пат од 12 години помладото момче (ФОТО)

Зад себе има два брака, од кои едниот и траеше 55 часа: Славната пејачка запросена по трет пат од 12 години помладото момче (ФОТО)

Зад себе има два брака, од кои едниот и траеше 55 часа: Славната пејачка запросена по трет пат од 12 години помладото момче (ФОТО) Американската поп-пејачка Бритни Спирс се сврши со своето момче Сем Асгари (27) и објави видео на својот интернет-простор на коешто се пофали со дијамантскиот прстен. Видеото за еден ден го погледнале над 1,6 милиони корисници