притисни ентер »

Полицијата тресеше „Опел корса“ кај Тетово - две лица лишени од слобода

Полицијата тресеше „Опел корса“ кај Тетово - две лица лишени од слобода

На локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, синоќа околу 22.10 часот полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Тетово запреле патничко возило „опел корса“ со гостиварски регистарски ознаки, управувано од Ј.Е.(31) од Голема Речица, во кое се наоѓал и Т.Х.(38) од Тетово. При нивен преглед била пронајдена марихуана

Македонската полиција запре возило: Двајца веднаш приведени - ОВА Е ПРИЧИНАТА

Македонската полиција запре возило: Двајца веднаш приведени - ОВА Е ПРИЧИНАТА

Околу 22.10 часот на локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, полициски службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово запреле патничко возило „Опел корса“ со гостиварски регистарски ознаки, управувано од 31-годишниот Ј.Е. од Голема Речица, во кое се наоѓал и 38-годишниот Т.Х. од Тетово. При нивен преглед била пронајдена

Македонската полиција запре возило: Двајца веднаш приведени - ОВА Е ПРИЧИНАТА

Македонската полиција запре возило: Двајца веднаш приведени - ОВА Е ПРИЧИНАТА

Околу 22.10 часот на локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, полициски службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово запреле патничко возило „Опел корса“ со гостиварски регистарски ознаки, управувано од 31-годишниот Ј.Е. од Голема Речица, во кое се наоѓал и 38-годишниот Т.Х. од Тетово. При нивен преглед била пронајдена

Полицијата тресеше „Опел корса“ кај Тетово - две лица лишани од слобода

Полицијата тресеше „Опел корса“ кај Тетово - две лица лишани од слобода

На локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, синоќа околу 22.10 часот полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Тетово запреле патничко возило „опел корса“ со гостиварски регистарски ознаки, управувано од Ј.Е.(31) од Голема Речица, во кое се наоѓал и Т.Х.(38) од Тетово. При нивен преглед била пронајдена марихуана

Пронајдена марихуана при претрес во возило

Пронајдена марихуана при претрес во возило

Полициски службеници од СВР Тетово запреле возило со гостиварски регистарски ознаки, при што е пронајдена марихуана, информира МВР. -На 16.05.2019 година околу 22.10 часот на локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, полициски службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово запреле патничко возило „Опел корса“ со гостиварски

Го фатиле со дрога во тетовско, се обидел да ја фрли низ прозор

Го фатиле со дрога во тетовско, се обидел да ја фрли низ прозор

Синоќа околу 22 часот на локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, полициски службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово запреле патничко возило „oпел корса" со гостиварски регистарски ознаки, управувано од Ј.Е. (31) од Голема Речица, во кое се наоѓал и Т.Х. (38) од Тетово. При нивен преглед била пронајдена марихуана

Македонската полиција запре возило- Двајца веднаш приведени

Македонската полиција запре возило- Двајца веднаш приведени

Македонската полиција запре возило- Двајца веднаш приведени Околу 22.10 часот на локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, полициски службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово запреле патничко возило „Опел корса“ со гостиварски регистарски ознаки, управувано од 31-годишниот Ј.Е. од Голема Речица, во кое се наоѓал

Македонската полиција запре возило - Двајца веднаш приведени

Македонската полиција запре возило - Двајца веднаш приведени

Околу 22.10 часот на локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, полициски службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово запреле патничко возило „Опел корса“ со гостиварски регистарски ознаки, управувано од 31-годишниот Ј.Е. од Голема Речица, во кое се наоѓал и 38-годишниот Т.Х. од Тетово. При нивен преглед била пронајдена

ЛИШEHИ ОД CЛOБOДА ДВАЈЦА ТЕТОВЧАНИ: Ги фaтилe со мapихyана, па се обиделе да ја фрлат!

ЛИШEHИ ОД CЛOБOДА ДВАЈЦА ТЕТОВЧАНИ: Ги фaтилe со мapихyана, па се обиделе да ја фрлат!

Синоќа околу 22 часот на локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, пoлициcки службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово запpeле патничко возило „Опел корса“ со гостиварски регистарски ознаки, управувано од Ј.Е. (31) од Голема Речица, во кое се наоѓал и Т.Х. (38) од Тетово. При нивен пpeглед била пpoнајдена мapихуана

Му пронашле марихуана во возилото, а тој се обидел да ја фрли

Му пронашле марихуана во возилото, а тој се обидел да ја фрли

Синоќа околу 22 часот на локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, полициски службеници на Секторот за внатрешни работи Тетово запреле патничко возило „Опел корса“ со гостиварски регистарски ознаки, управувано од Ј.Е. (31) од Голема Речица, во кое се наоѓал и Т.Х. (38) од Тетово. При нивен преглед била пронајдена марихуана

Уапсени двајца дилери на марихуана

Уапсени двајца дилери на марихуана

Двајца дилери на марихуана биле уапсени вчера во близина на Тетово. Според полицијата, вчера околу 22.10 часот на локалниот пат што ги поврзува тетовските села Горно Седларце и Синичане, полицајци запреле автомобил „опел корса“ со гостиварски регистарски ознаки, управуван од Ј.Е.(31) од Голема Речица, и сопатникот Т.Х.(38) од Тетово. При нивен преглед