притисни ентер »

Станала клон на својот починат брат: Шокантни фотографии од сестрата на Мајкл Џексон (ФОТО)

Станала клон на својот починат брат: Шокантни фотографии од сестрата на Мајкл Џексон (ФОТО)

Ла Тоја важеше за вистинска убавица, а сега на неа, како што многумина коментираа, се препознатливи само темните очи и насмевката. Ла Тоја Џексон (63), сестра на починатиот крал на попот Мајкл Џексон по бројните операции стана клон на нејзиниот брат. Ла Тоја беше сликана на пат кон еден салон за убавина во Лос Анџелес , а во јавноста се појави со шминка