притисни ентер »

Заев среќен татко со ќерка матурантка ФОТО

Заев среќен татко со ќерка матурантка ФОТО

Премиерот Зоран Заев вечерва на фејсбук сподели фотографии со својата ќерка Александра, која е матурантка. – Мојата ќерка матурантка. Среќен татко – напиша Заев

СЛАВЕЊЕ И КАЈ ЗАЕВИ: Ќерката на премиерот е матурантка (ФОТО)

СЛАВЕЊЕ И КАЈ ЗАЕВИ: Ќерката на премиерот е матурантка (ФОТО)

Прослава во домот на премиерот Зоран Заев. На својот профил на Фејсбук, премиерот Зоран Заев објави дека неговата ќерка Александра оваа година е матурантка. – Мојата ќерка матурантка. Среќен татко – напиша Заев Прочитајте и... Поставено улично осветлување во Карпош

Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил сподели заеднички фотографии со ќерката Александра која годинава е матурантка. Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!- напиша Заев

(ФОТО) Црна „вамп“ креација: Ќерката на премиерот Заев е матурантка

(ФОТО) Црна „вамп“ креација: Ќерката на премиерот Заев е матурантка

Александра Заева, ќерката на премиерот Зоран Заев, слави полнолетство. „Мојата ќерка матурантка. Среќен татко“, напиша Заев под фотографиите кои ги објави на социјалните мрежи.

Со фотографии од бебе до матурантка, Заев ѝ честиташе на својата ќерка

Со фотографии од бебе до матурантка, Заев ѝ честиташе на својата ќерка

,,Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“-се пофали премиерот Зоран Заев на своите профили на социјалните мрежи. Тој постави фотографии со својата ќерка Александра Заева, но и една кога таа била бебе. Александра Заева како бебе Зоран Заев со својата ќерка матурантка

Loading..
Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко! Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил сподели заеднички фотографии со ќерката Александра која годинава е матурантка. Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!- напиша Заев