притисни ентер »

Заев среќен татко со ќерка матурантка ФОТО

Заев среќен татко со ќерка матурантка ФОТО

Премиерот Зоран Заев вечерва на фејсбук сподели фотографии со својата ќерка Александра, која е матурантка. – Мојата ќерка матурантка. Среќен татко – напиша Заев

СЛАВЕЊЕ И КАЈ ЗАЕВИ: Ќерката на премиерот е матурантка (ФОТО)

СЛАВЕЊЕ И КАЈ ЗАЕВИ: Ќерката на премиерот е матурантка (ФОТО)

Прослава во домот на премиерот Зоран Заев. На својот профил на Фејсбук, премиерот Зоран Заев објави дека неговата ќерка Александра оваа година е матурантка. – Мојата ќерка матурантка. Среќен татко – напиша Заев Прочитајте и... Поставено улично осветлување во Карпош

Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил сподели заеднички фотографии со ќерката Александра која годинава е матурантка. Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!- напиша Заев

Со фотографии од бебе до матурантка, Заев ѝ честиташе на својата ќерка

Со фотографии од бебе до матурантка, Заев ѝ честиташе на својата ќерка

,,Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“-се пофали премиерот Зоран Заев на своите профили на социјалните мрежи. Тој постави фотографии со својата ќерка Александра Заева, но и една кога таа била бебе. Александра Заева како бебе Зоран Заев со својата ќерка матурантка

Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Заев: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко! Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил сподели заеднички фотографии со ќерката Александра која годинава е матурантка. Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!- напиша Заев