притисни ентер »

Дневен хороскоп 15.11.2019

Дневен хороскоп 15.11.2019

Овен (21.03 – 20.04) Можно е да имате премногу големи трошоци денес. Потрудете се сепак да бидете што поекономични. Ви делува дека партнерот е претерано посесивен и тоа прилично ви пречи. Сепак ви е потребно да имате дел од својата слобода во емотивната врска. Бик (21.04 – 21.05) Можно е во вашето деловно опкружување да владее атмосфера на строги правила

Дневен хороскоп 14.11.2019

Дневен хороскоп 14.11.2019

Овен (21.03 – 20.04) Сјајно се снаоѓате во новата деловна улога и ви одговара поддршката која ја добивате. Понекогаш е доволно со партнерот само да се погледнете и да се договорите, а некогаш ниту со долги разговори не можете да постигнете договор, без нервози, ќе биде се во ред. Бик (21.04 – 21.05) Големата упорност делува како успешна формула во

Дневен хороскоп 13.11.2019

Дневен хороскоп 13.11.2019

Овен (21.03 – 20.04) Нагласено е астролошкото поле на патот и комуникациите и ви носи нови средби. Ако сте подготвени за некои нови нешта и планирате да ги работите заедно со долгогодишните колеги или со роднините добро размислете дали тоа за вас е вистинското решние. Ако имате смисла за некоја уметност, спорт или имате креативни планови, не се предомислувајте

Дневен хороскоп 12.11.2019

Дневен хороскоп 12.11.2019

Овен (21.03 – 20.04) Не се двоумете да повикате некој кој би можел да направи многу нешта со цел да реши некој ваш проблем. Можно е да станува збор за пријател кој отсекогаш ви бил од корист. Немојте непотребно да се нервирате поради нешто што не можете да го решите во краток временски период. Соработката со Риби може да биде многу ризична. Бик (21