притисни ентер »

СРАМ НА ГОДИНАТА: Билети за Македонија - Грција САМО ВО СТРУМИЧКО КАФУЛЕ

СРАМ НА ГОДИНАТА: Билети за Македонија - Грција САМО ВО СТРУМИЧКО КАФУЛЕ

Македонија в недела против Грција ќе го одигра последниот натпревар од квалификациите за пласман на Европското првенство во 2020 година. Иако веќе обезбедивме место на континенталниот собир, сепак ни треба победа на оваа средба за да го потврдиме првото место во групата и местото во вториот шешир пед ждрепката. Билетите за оваа средба од денеска се

Билети за Македонија-Грција само во струмичко кафуле

Билети за Македонија-Грција само во струмичко кафуле

Иако веќе обезбедивме место на континенталниот собир, сепак ни треба победа на оваа средба за да го потврдиме првото место во групата и местото во вториот шешир пед ждрепката. Билетите за оваа средба од денеска се веќе во продажба од денеска. Поради специфичноста на натпреварот, малиот капацитет на салата и насоките од организаторот, билетите во строго

Срам на годината: Билети за Македонија-Грција само во струмичко кафуле

Срам на годината: Билети за Македонија-Грција само во струмичко кафуле

Срам на годината: Билети за Македонија-Грција само во струмичко кафуле Македонија в недела против Грција ќе го одигра последниот натпревар од квалификациите за пласман на Европското првенство во 2020 година. Иако веќе обезбедивме место на континенталниот собир, сепак ни треба победа на оваа средба за да го потврдиме првото место во групата и местото

Копа Америка се соочува со фијаско – пола стадиони да бидат полупразни?!

Копа Америка се соочува со фијаско – пола стадиони да бидат полупразни?!

Јужноамериканското првенство Копа Америка стартува задутре рано наутро, но два дена до почетокот на првенството во Бразил, домаќинот се соочува со вистинско фијаско поради очајната продажба на влезниците за турнирот. Според „Асошиедет прес“ продажбата на билети за годинешниот турнир во Јужна Америка толку лошо се продаваат, што организаторот се соочува

БРУКА: “Билети за Македонија – Грција само во струмичко кафуле? До кое “дереџе” стаса државава??”

БРУКА: “Билети за Македонија – Грција само во струмичко кафуле? До кое “дереџе” стаса државава??”

Македонија в недела пpoтив Грција ќе го одигра последниот натпревар од квалификациите за пласман на Европското првенство во 2020 година. Иако веќе обeзбeдивмe место на континенталниот собир, сепак ни треба пoбeдa на оваа средба за да го потврдиме првото место во групата и местото во вториот шешир пед ждрепката. Билетите за оваа средба од денеска се

Од денеска во продажба билетите за мечот меѓу Македонија и Грција

Од денеска во продажба билетите за мечот меѓу Македонија и Грција

Во строго ограничен број денеска во Струмица ќе бидат пуштени во продажба билетите за мечот од квалификациите за ЕП 2020 меѓу Македонија и Грција. Продажната мрежа „МК Тикетс“, објави дека од денеска ќе се продаваат билети за ракометниот меч меѓу Македонија и Грција. Цената на билетот е 200 денари. Поради специфичноста на натпреварот, малиот капацитет

БРУКА: “Билети за МАКЕДОНИЈА – Грција само во струмичко кафуле? До кое “дереџе” стаса државава??”

БРУКА: “Билети за МАКЕДОНИЈА – Грција само во струмичко кафуле? До кое “дереџе” стаса државава??”

Македонија в недела против Грција ќе го одигра последниот натпревар од квалификациите за пласман на Европското првенство во 2020 година. Иако веќе обезбедивме место на континенталниот собир, сепак ни треба победа на оваа средба за да го потврдиме првото место во групата и местото во вториот шешир пед ждрепката. Билетите за оваа средба од денеска се

СТРОГО ОГРАНИЧЕН БРОЈ: Во продажба билети за мечот со Грција!

СТРОГО ОГРАНИЧЕН БРОЈ: Во продажба билети за мечот со Грција!

Најдобрите македонски ракометари се подготвуваат за последниот меч од квалификациите, учеството на ЕП е потврдено, против Грција очекуваме уште една победа. Грција треба да биде само потврда на успешниот квалификациски циклус, а „црвено-жолтите“ ќе се обидат на најдобар можен начин го заверат учеството на ЕУРО 2020. Македонската репрезентација во средата

Пуштени во продажба билетите за ракометот Македонија-Грција

Пуштени во продажба билетите за ракометот Македонија-Грција

Грција треба да биде само потврда на успешниот квалификациски циклус, а „црвено-жолтите“ ќе се обидат на најдобар можен начин го заверат учеството на ЕУРО 2020. Македонската репрезентација во средата го обезбеди пласманот на континенталниот собир наредната година со триумфот над Турција во Ескишехир. Загубивме изненадувачки на првиот меѓусебен дуел

Еве како до влезници за натпреварот Македонија – Грција

Еве како до влезници за натпреварот Македонија – Грција

Ве известуваме дека билетите за ракометниот натпревар Македонија – Грција кој ќе се одигра во Струмица на 16.06.2019 година ќе бидат пуштени во продажба на 13.06.2019. Поради специфичноста на натпреварот, малиот капацитет на салата и насоките од организаторот, билетите во строго ограничен број ќе бидат пуштени во продажното место на МкТикетс во Струмица,

КОНЕЧНО: ВЛЕЗНИЦИ ЗА натпреварот Македонија-Грција УТРЕ во продажба во Концепт!

КОНЕЧНО: ВЛЕЗНИЦИ ЗА натпреварот Македонија-Грција УТРЕ во продажба во Концепт!

MK TICKETS: ВРОПСКИ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ПЛАСМАН НА ЕУРО 2020. Ве известуваме дека билетите за ракометниот натпревар Македонија – Грција кој ќе се одигра во Струмица на 16.06.2019 година ќе бидат пуштени во продажба на 13.06.2019. Поради специфичноста на натпреварот, малиот капацитет на салата и насоките од организаторот, билетите во строго ограничен број