притисни ентер »

Сепак Гага не била виновна за разводот на Бредли и Ирина: Купер тајно се состанувал со познатата актерка!

Сепак Гага не била виновна за разводот на Бредли и Ирина: Купер тајно се состанувал со познатата актерка!

Бредли Купер ужива во прегратките на колешката Џенифер Гарнер, а Лејди Гага била само маска, се најновите откритија на медиумите. Почетокот на година светот го изненади веста за разделбата на Бреди Купер и манекенката Ирина Шајк, а приказната ја надополнија озборувањата дека контроверзната пејачка Лејди Гага е виновна, бидејќи се гледала со Бредли

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Бредли Купер, Лејди Гага и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се зборува за љубовниот триаголник на овие sвезди, се појави веста дека пејачката му била само параван на актерот, кој е во сосема трета врска. Бредли Купер наводно е во врска со Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на актерот Бен Афлек! Според американскиот

(ФОТО) БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

(ФОТО) БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

Ако може да им се верува на светските таблоиди Лејди гага била само параван за вистинската љубов на Бредли Купер кој поради колешката ја прекинал врската со светскиот модел Ирина Шајк со која ја има и ќерката Леа… Лејди Гага, сепак, не е девојката со која Бредли Купер е во врска, што можеше да се заклучи и од објавата на пејачката дека е во врска со

(ФОТО) БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

(ФОТО) БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

Ако може да им се верува на светските таблоиди Лејди гага била само параван за вистинската љубов на Бредли Купер кој поради колешката ја прекинал врската со светскиот модел Ирина Шајк со која ја има и ќерката Леа… Лејди Гага, сепак, не е девојката со која Бредли Купер е во врска, што можеше да се заклучи и од објавата на пејачката дека е во врска со

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Бредли Купер, Лејди Гага и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се зборува за љубовниот триаголник на овие sвезди, се појави веста дека пејачката му била само параван на актерот, кој е во сосема трета врска. Бредли Купер наводно е во врска со Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на актерот Бен Афлек! Според американскиот

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Бредли Купер, Лејди Гага и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се зборува за љубовниот триаголник на овие sвезди, се појави веста дека пејачката му била само параван на актерот, кој е во сосема трета врска. Бредли Купер наводно е во врска со Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на актерот Бен Афлек! Според американскиот

Бредли Купер е во врска со поранешната жена на Бен Афлек

Бредли Купер е во врска со поранешната жена на Бен Афлек

Актерката Џенифер Гарнер, поранешна жена на Бен Афлек, е новата девојка на Бредли Купер, пишува магазинот „Селебрити хаш“. Според нив, Лејди Гага била само маска за да се скрие вистинската врска на 44-годишниот Купер и 47-годишната Гарнер. Магазинот пишува дека глумицата неколку пати била видена како влегува и излегува од куќата на Купер во Лос Анџелес

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со Џенифер Гарнер

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со Џенифер Гарнер

Бредли Купер, Лејди Гага и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се зборува за љубовниот триаголник на овие sвезди, се појави веста дека пејачката му била само параван на актерот, кој е во сосема трета врска. Бредли Купер наводно е во врска со Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на актерот Бен Афлек! Според американскиот

Леди Гага му била само ПАРАВАН? Бредли Купер во врска со АТРАКТИВНАТА глумица!

Леди Гага му била само ПАРАВАН? Бредли Купер во врска со АТРАКТИВНАТА глумица!

Џенифер е наводно видена како излегува од куќата на Бредли во Лос Анџелес. Леди Гага, Бредли Купер и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се шпекулира за љубовниот триаголник на овие ѕвезди, се појави нова вест дека пејачката му била само параван на глумецот кој цело време бил во сосема трета врска. Според написите на

Нов скандал го тресе Холивуд: Бредли Купер е во врска со оваа атрактивна актерка?

Нов скандал го тресе Холивуд: Бредли Купер е во врска со оваа атрактивна актерка?

фото: принтскрин Бредли Купер, Лејди Гага и Ирина Шајк веќе неколку месеци се главна тема во сите медиуми. Во медиумите се шпекулира дека наводно Лејди Гара е во врска со Бредли Купер кој наводно ја прекинал свршувачката со Ирина поради Гага. Меѓутоа, сега медиумите пишуваат дека Купер и фрлил око на Џенифер Гарнер поранешната сопруга на Бен Афлек

Бредли Купер е во врска со поранешната жена на Бен Афлек

Бредли Купер е во врска со поранешната жена на Бен Афлек

Актерката Џенифер Гарнер, поранешна жена на Бен Афлек, е новата девојка на Бредли Купер, пишува магазинот „Селебрити хаш“. Според нив, Лејди Гага била само маска за да се скрие вистинската врска на 44-годишниот Купер и 47-годишната Гарнер. Магазинот пишува дека глумицата неколку пати била видена како влегува и излегува од куќата на Купер во Лос Анџелес

Гага беше само параван: Бредли е во врска со бивша сопруга на познат актер

Гага беше само параван: Бредли е во врска со бивша сопруга на познат актер

Лејди Гага , сепак, не е девојката со која Бредли Купер е во врска по раскинот со Ирина Шајк . Како што пишува американскиот портал „Селебрити хаш“, Гага била само параван за вистинската нова љубов на актерот. Наводно, 44-годишниот Купер е во тајна врска со Џенифер Гарнер (47). Aктерката, наводно, во неколку пати била забележана како влегува и излегува

„Мажите тоа не можат да го поднесат“ – Лејди Гага и пред Бредли Купер имаше драматичен љубовен живот

„Мажите тоа не можат да го поднесат“ – Лејди Гага и пред Бредли Купер имаше драматичен љубовен живот

Во изминативе неколку месеци цел свет бруи за наводната афера на Лејди Гага и актерот Бредли Купер кои секојдневно ги полнеа насловните страници на американските магазини и таблоиди. И додека јавноста шпекулира за можната љубовна романса меѓу пејачката и актерот, никој не можеше ниту да претпостави каков всушност е нивниот однос. Она што исто така