притисни ентер »

Утринава сообраќајка на булевар „Србија“ - турнат и семафор

Утринава сообраќајка на булевар „Србија“ - турнат и семафор

На булевар „Србија“ кај семафорите во Аеродром во близина на крстот утринава се случи сообраќајка. Во сообраќајката учествувале две возила, а паднат е и семафор. Засега не се познати причините за несреќата и нема детали дали има повредени. Сообраќајот се одвива отежнато и е регулиран од страна на полициските службеници кои се излезени на терен. Повеќе

ФОТО: Утринава сообраќајка на булевар „Србија“- турнат и семафор

ФОТО: Утринава сообраќајка на булевар „Србија“- турнат и семафор

На булевар „Србија“ кај семафорите во Аеродром во близина на крстот утринава се случи сообраќајка. Според фотографиите кои ни ги испраќа читател на Press24 во сообраќајката учествувале две возила, а паднат е и семафор. Засега не се познати причините за несреќата и нема детали дали има повредени. Сообраќајот се одвива отежнато и е регулиран од страна