притисни ентер »

Ја нарекуваат модна икона, а таа е модна катастрофа: Наградата за промашување на годината е во рацете на Кардашијан

Ја нарекуваат модна икона, а таа е модна катастрофа: Наградата за промашување на годината е во рацете на Кардашијан

Ја нарекуваат модна икона, а таа е модна катастрофа: Наградата за промашување на годината е во рацете на Кардашијан Ким Кардашијан синоќа се појави на модна ревија во Мајами и очекувано повторно сите зборуваа за нејзиниот стајлинг. Но, за разлика од досега кога само комплименти и воздишки примамуваше нејзиниот изглед, сега критиките се многубројни

(ФОТО) Полн погодок или катастрофа: Кардашијан ги шокира модните критичари

(ФОТО) Полн погодок или катастрофа: Кардашијан ги шокира модните критичари

Ким Кардашијан синоќа се појави на модна ревија во Мајами и очекувано повторно сите зборуваа за нејзиниот стајлинг. Овојпат преовладуваа негативните коментари, а критичарите се согласија дека ѕвездата од реалните шоуа не знае за средина - или е полн погодок или е модна катастрофа. Овојпат нејзиниот избор на облека не помина воопшто славно, особено