притисни ентер »

Учителка доби 20 години затвор поради секс со 13-годишен ученик

Учителка доби 20 години затвор поради секс со 13-годишен ученик

Тинејџерот ѝ испраќал љубовни пораки во кои ѝ кажуваа дека е секси. Замора тогаш била брак, конкретно од 2105 година, но немаат деца. Не е познато дали двојката се уште е заедно. Учителката која имала сексуални односи со 13-годишен ученик додека соученикот сè гледал, заврши во затвор каде што ќе остане 20 години, пресудил судот во американската држава

ЗАСЛУЖЕНО: Учителка од САД добила 20 ГОДИНИ ЗАТВОР бидејќи спиела со ученик!

ЗАСЛУЖЕНО: Учителка од САД добила 20 ГОДИНИ ЗАТВОР бидејќи спиела со ученик!

БИВША учителка од Аризона, САД, Британи Замота, која имала сексуални односи со 13. годишен ученик, е осудена на 20. години затвор, откако ја признала вината, јавува USA Today. “Јас сум добар и чесен човек кој направи грешка и длабоко се каам поради тоа”, изјави 28-годишната Замора на крајот од судењето и им се извинила на жртвите, нивните семејства

Без милост: Учителка од САД доби 20 години затвор за секс со 13 годишен ученик

Без милост: Учителка од САД доби 20 години затвор за секс со 13 годишен ученик

Учителката која имала сексуални односи со 13-годишен ученик завршила во затвор каде што ќе остане 20 години, пресудил судот во американската држава Аризона. Британи Замора (28) го наговорила момчето да имаат секс во нејзиниот автомобил и во училницата, додека неговиот соученик чувал стража и ги гледал, а исто така му испраќала свои голи фотографии