притисни ентер »

(Видео) По шлаканицата, Макрон го гаѓаа со јајце

(Видео) По шлаканицата, Макрон го гаѓаа со јајце

Францускиот претседател Емануел Макрон е погоден со јајце за време на посетата на Меѓународниот саем за хотели во градот Лион. Kaко што може да се види на видеото, кон него е фрлено јајце додека придружуван од обезбедувањето врши обиколка на саемот. Лицето кое го фрлило јајцето кон Макрон извикало „Да живее револуцијата“, а потоа било приведено, пишуваат

(Видео) По шлаканицата, Макрон го гаѓаа со јајце

(Видео) По шлаканицата, Макрон го гаѓаа со јајце

Францускиот претседател Емануел Макрон е погоден со јајце за време на посетата на Меѓународниот саем за хотели во градот Лион. Кон бего било фрлено јајце додека придружуван од обезбедувањето вршел обиколка на саемот. Лицето кое го фрлило јајцето кон Макрон извикало „Да живее револуцијата“, а потоа било приведено, пишуваат француските медиуми. „Ако

СО ЈАЈЦА ПО МАКРОН – Францускиот претседател доживеа нова незгода (ВИДЕО)

СО ЈАЈЦА ПО МАКРОН – Францускиот претседател доживеа нова незгода (ВИДЕО)

Францускиот претседател Емануел Макрон, утрово доживеа нова непријатност откако беше погоден со јајце, објавија странските медиуми. Инцидентот се случил во Лион, откако францускиот претседател одржал говор. На видеото се гледа како Макрон се пробива низ толпата, кога некој од толпата фрла јајце кон него. Јајцето го удрило по рамото, пред да падне на

Врз Макрон фрлено јајце на саемот за угостителство во Лион

Врз Макрон фрлено јајце на саемот за угостителство во Лион

Врз францускиот претседател Емануел Макрон денеска беше фрлено јајце при посетата на саемот за угостителство во Лион. Сторителот на фрлањето јајца веднаш бил евакуиран во друга просторија и му биле ставени лисици на рацете. -Ако има нешто да ми каже нека дојде, коментираше шефот на државата, барајќи да го донесат кај него. „Подоцна ќе одам да го видам

Макрон погоден со јајце при посета на Лион (ВИДЕО)

Макрон погоден со јајце при посета на Лион (ВИДЕО)

Францускиот претседател Емануел Макрон беше погоден со јајце за време на посетата на Лион заради афирмација на француската гастрономија, а човекот што го гаѓал извикувајќи „Да живее револуцијата“ е уапсен веднаш по инцидентот, пренесува Ројтерс. На видеото објавено на Твитер од списанието Лион Маг се гледа како јајцето отскокнува од рамото на Макрон

(Видео) По шлаканицата, Макрон го гаѓаа со јајце

(Видео) По шлаканицата, Макрон го гаѓаа со јајце

Францускиот претседател Емануел Макрон е погоден со јајце за време на посетата на Меѓународниот саем за хотели во градот Лион. Kaко што може да се види на видеото, кон него е фрлено јајце додека придружуван од обезбедувањето врши обиколка на саемот. Лицето кое го фрлило јајцето кон Макрон извикало „Да живее револуцијата“, а потоа било приведено, пишуваат

(Видео) Французите направија омлет од претседателот: Макрон погоден со јајце од толпата

(Видео) Французите направија омлет од претседателот: Макрон погоден со јајце од толпата

Одекна видео на социјалните мрежи, во кое Емануел Макрон, кој беше во посета на францускиот град Лион, беше погоден со јајце. Како што може да се забележи на видеото, јајцето не се скрши. Au #sirha2021 , @EmmanuelMacron victime d'un jet d'oeuf. Le projectile a rebondi sur l'épaule du Président de la République. Le jeune homme a été interpellé par

ВИДЕО: Макрон погоден со јајце во глава- еве што кажа претседателот

ВИДЕО: Макрон погоден со јајце во глава- еве што кажа претседателот

ВИДЕО: Макрон погоден со јајце во глава- еве што кажа претседателот Врз францускиот претседател Емануел Макрон денеска беше фрлено јајце при посетата на саемот за угостителство во Лион, јави дописникот на МИА. Сторителот на фрлањето јајца веднаш бил евакуиран во друга просторија и му биле ставени лисици на рацете. -Ако има нешто да ми каже нека дојде,

(Видео) Макрон го погодија со јајце во глава

(Видео) Макрон го погодија со јајце во глава

Францускиот претседател, Емануел Макрон, беше погоден со јајце во глава, за време на неговата посета на францускиот град Лион. За среќа јајцето не се скрши. Макрон беше нападнат за време на посетата на Интернационалниот саем за хотели, угостителство и храна во Лион. Јајцето се одби од главата на францускиот претседател и не се скрши. „Да живее револуцијата“,

Врз Макрон фрлено јајце на саемот за угостителство во Лион

Врз Макрон фрлено јајце на саемот за угостителство во Лион

Врз францускиот претседател Емануел Макрон денеска беше фрлено јајце при посетата на  саемот за угостителство во Лион, јави дописникот на МИА. Сторителот на фрлањето јајца веднаш бил евакуиран во друга просторија и му биле ставени лисици на рацете. -Ако има нешто да ми каже нека дојде, коментираше шефот на државата, барајќи да го донесат кај него.

(Видео) Макрон го погодија со јајце во глава

(Видео) Макрон го погодија со јајце во глава

Францускиот претседател, Емануел Макрон, беше погоден со јајце во глава, за време на неговата посета на францускиот град Лион. За среќа јајцето не се скрши. Макрон беше нападнат за време на посетата на Интернационалниот саем за хотели, угостителство и храна во Лион. Јајцето се одби од главата на францускиот претседател и не се скрши. „Да живее … Continue

(Видео) Макрон гаѓан со јајца за време на работната посета во Лион, напаѓачот е  уапсен

(Видео) Макрон гаѓан со јајца за време на работната посета во Лион, напаѓачот е уапсен

Едно лице е приведено откако кон францускиот претседател Емануел Макрон фрлило јајце, пренесуваат медиумите во светот. Инцидентот наводно се случил во градот Лион на југот на Франција. Лицето е приведено веднаш, пренесуваат француските гласила. Инцидентот не е прв од ваков вид за францускиот претседател, кој се соочи со силни критики во последните

(ВИДЕО) Францускиот претседател погоден со јајце

(ВИДЕО) Францускиот претседател погоден со јајце

Францускиот претседател Емануел Макрон бил погоден со јајце за време на посетата на саемот во градот Лион. Инцидентот се случил за време на посетата на Меѓународниот саем за хотели и угостителство, а може да се види од многу видеа објавени на социјалните мрежи. За време на обиколката на саемот, кон Макрон, кој бил придружуван од неговото обезбедување,

По шлаканицата, Макрон доби и јајце во глава

По шлаканицата, Макрон доби и јајце во глава

Врз францускиот претседател Емануел Макрон денеска беше фрлено јајце при посетата на саемот за угостителство во Лион, јави дописникот на МИА. Сторителот на фрлањето јајца веднаш бил евакуиран во друга просторија и му биле ставени лисици на рацете. -Ако има нешто да ми каже нека дојде, коментираше шефот на државата, барајќи да го донесат кај него.