притисни ентер »

ВИДЕО: Статуа од Аркан и семејни фотографии - Цеца ја покажа внатрешноста на домот на своите родители

ВИДЕО: Статуа од Аркан и семејни фотографии - Цеца ја покажа внатрешноста на домот на своите родители

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео-снимка и покажа семејни фотографии. Таа денеска отишла кај своите родители во Житораѓе за да слават слава. Во семејната куќа бил и нејзиниот татко, а таа му го честитала Свети Никола летен. Имено, на видео снимката која ја објавила на Инстаграм, се гледаат семејните фотографии,

Тој не „дава“ да се чепка за Аркан

Тој не „дава“ да се чепка за Аркан

Без многу размислување, Милош Биковиќ истакна дека ќе ја прифати улогата на Аркан во филм кој евентуално би се снимал. После оваа изјава, се огласи и синот на Аркан, Вељко Ражнатовиќ. Во еден момент за време на шоуто, водителката им поставуваше прашања на актерите кои пристигаа за нив од Инстаграм, а едно pra[awe беше испратенo до Биковиќ . Имено,

Откако Милош Биковиќ изјави дека би го глумел Аркан, се огласи Вељко Ражнатовиќ, со порака која нема да му се допадне на актерот (ФОТО)

Откако Милош Биковиќ изјави дека би го глумел Аркан, се огласи Вељко Ражнатовиќ, со порака која нема да му се допадне на актерот (ФОТО)

Ѕездата на популарната серија „Јужен ветер“ беше гостин во шоуто „Амиџи“ чиј домаќин е Огњен Амиџиќ. За време на гостувањето, актерот зборуваа за најинтересните детали од снимањето на споменатата серија, на кои сите слатко се смееја. Во еден момент за време на шоуто, водителот на актерот му постави едно од прашањата  кои пристигнаа за него од Инстаграм

Синот на Аркан за желбата на Биковиќ: Добар актер е, но…

Синот на Аркан за желбата на Биковиќ: Добар актер е, но…

Српскиот актер Милош Биковиќ,кој на македонската публика и е познат од улогата во филмот и серијата „Јужни ветар“, неодамна се појави во емисијата „АмиЏи шоу“, каде изјави дека, доколку му се понуди добро сценарио, лесно би ја прифатил улогата на Жељко Ражнатовиќ – Аркан. По тој повод, неговиот син, Вељко Ражнатовиќ зборуваше и го изрази своето мислење

(Видео) Милош Биковиќ сака да го глуми Аркан

(Видео) Милош Биковиќ сака да го глуми Аркан

Актерот Милош Биковиќ беше еден од гостите во емисијата „Амиџи шоу“ и притоа одговараше на прашања кои гледачите ги поставуваа преку Инстаграм. „Дали би го глумел Аркан“, притоа мислеше на тоа дали би играл на командантот на Српската доброволна гарда во некој филм. Биковиќ одговори потврдно, но откри и дека има услов под кој би се согласил да го глуми

Милош Биковиќ ќе го глуми Аркан во филм, за Цеца допрва ќе се бара актерка (ФОТО)

Милош Биковиќ ќе го глуми Аркан во филм, за Цеца допрва ќе се бара актерка (ФОТО)

Одговарајќи на прашања од Инстаграм во рамките на една емисија во која тој беше гостин, српскиот актер Милош Биковиќ истакна без многу размислување дека ќе ја прифати улогата на Аркан на филм. Во моментов најпрепознатлив како Мараш од „Јужен ветер“, тој брзо додаде дека ваква улога би прифатил само доколку сценариото биде добро. – Па, ако е добро сценариото,

Милош Биковиќ во улога на Аркан: ЕВЕ КОЈ Е УСЛОВОТ (ВИДЕО)

Милош Биковиќ во улога на Аркан: ЕВЕ КОЈ Е УСЛОВОТ (ВИДЕО)

Популарниот актер Милош Биковиќ, кој јавноста во моментов го знае како Мараш од „Јужни ветар“ откри под кој услов би го глумел ликот на Жељко Ражнатовиќ Аркан на филм. Биковиќ о дговарајќи на прашања поставени на Инстаграм во рамките на една емисија , истакна дека без многу размислување дека ќе ја прифати улогата на Аркан во филмот. Тој додава дека

Милош Биковиќ во улога на Аркан: ЕВЕ КОЈ Е УСЛОВОТ (ВИДЕО)

Милош Биковиќ во улога на Аркан: ЕВЕ КОЈ Е УСЛОВОТ (ВИДЕО)

Популарниот актер Милош Биковиќ, кој јавноста во моментов го знае како Мараш од „Јужни ветар“ откри под кој услов би го глумел ликот на Жељко Ражнатовиќ Аркан на филм. Биковиќ о дговарајќи на прашања поставени на Инстаграм во рамките на една емисија , истакна дека без многу размислување дека ќе ја прифати улогата на Аркан во филмот. Тој додава дека

Во „Амиџи шоу“ го прашаа Милош Биковиќ дали би го глумел Аркан – ова е неговиот одговор (видео)

Во „Амиџи шоу“ го прашаа Милош Биковиќ дали би го глумел Аркан – ова е неговиот одговор (видео)

фото: принтскрин/јутуб Актерот Милош Биковиќ беше гост во емисијата „Амиџи шоу“ заедно со колегите од серијата „Јужни ветар“. Домаќинот на емисијата, Огњен Амиџиќ ги прашуваше разни прашања, како за серијата така и за други работи. Во делот од емисијата „Прашања од Инстаграм“, на Милош му беше постевено прашањето: Дали би го глумеш Жељко Ражнатовиќ

Милош Биковиќ откри дека би сакал да го глуми Аркан: А потоа нагласи под кој услов

Милош Биковиќ откри дека би сакал да го глуми Аркан: А потоа нагласи под кој услов

Одговарајќи на прашања од Инстаграм во рамките на една емисија во која тој беше гостин, српскиот актер Милош Биковиќ истакна без многу размислување дека ќе ја прифати улогата на Аркан на филм. Во моментов најпрепознатлив како Мараш од „Јужен ветер“, тој брзо додаде дека ваквата улога би прифатил само доколку сценариото биде добро. „Па, ако е добро