притисни ентер »

Со хаљина од која ѕикаа тетоважите, елегантна и секси Рита Ора ги возбуди обожавателите /ФОТО/

Со хаљина од која ѕикаа тетоважите, елегантна и секси Рита Ора ги возбуди обожавателите /ФОТО/

Една од омилените музички ѕвезди со албанско потекло Рита Ора повторно предизвика лавина реакции и воздишки од нејзините фанови. Таа се појави на забавата по повод Филмскиот фестивал во Кан во секси прилепен фустан од кој ѕиркаа нејзините тетоважи и истакнувајки ги своите гради. Фановите не останаа рамнодушти и веднаш ја искоментираа пејачката дека

ФОТО: Рита Ора ја разгоре машката фантазија

ФОТО: Рита Ора ја разгоре машката фантазија

Најсекси пејачката со албанско потекло, Рита Ора во бледо виолетов комплет ги откри своите атрибути. Имено на филмскиот фестивал во Кан во преден план ги истакна градите и рамниот стомак. 28- годишната пејачка ги покажа и нејзините тетоважи.

Градите и стомакот во прв план: Рита Ора ја разгори фантазијата на мажите (ФОТО)

Градите и стомакот во прв план: Рита Ора ја разгори фантазијата на мажите (ФОТО)

Градите и стомакот во прв план: Рита Ора ја разгори фантазијата на мажите (ФОТО) Музичката ѕвезда Рита Ора (28) блескаше во прилепен фустан на забавата по повод Филмскиот фестивал во Кан, а во прв план беа нејзините гради и секси стомакот. Освен облините, јасно се гледаше и незината голема тетоважа на десната страна од телото, помалата на левата, а

Рита Ора ја разгоре машката фантазија: Со длабоко деколте ги истакна градите (ФОТО)

Рита Ора ја разгоре машката фантазија: Со длабоко деколте ги истакна градите (ФОТО)

Најсекси пејачката со албанско потекло, Рита Ора во бледо виолетов комплет ги откри своите атрибути. Имено на филмскиот фестивал во Кан во преден план ги истакна градите и рамниот стомак. 28- годишната пејачка ги покажа и нејзините тетоважи.

Рита Ора уште еднаш докажа дека е една од најзгодните жени во светот (ФОТО)

Рита Ора уште еднаш докажа дека е една од најзгодните жени во светот (ФОТО)

Музичката ѕвезда Рита Ора (28) блескаше во прилепен фустан на забавата по повод Филмскиот ифестивал во Кану, а во прв план беа нејзините гради и секси стомакот. Освен облините, јасно се гледаше и незината голема тетоважа на десната страна од телото, помалата на левата, а секси лепотицата со албанско потекло за оваа свечена пригода ја избланширала целосно

Рита Ора уште еднаш докажа дека е една од најзгодните жени во светот (ФОТО)

Рита Ора уште еднаш докажа дека е една од најзгодните жени во светот (ФОТО)

Музичката ѕвезда Рита Ора (28) блескаше во прилепен фустан на забавата по повод Филмскиот ифестивал во Кану, а во прв план беа нејзините гради и секси стомакот. Освен облините, јасно се гледаше и незината голема тетоважа на десната страна од телото, помалата на левата, а секси лепотицата со албанско потекло за оваа свечена пригода ја избланширала целосно