притисни ентер »

На диета сте? Овие 6 вкусни напитоци ќе ве наполнат со енергија

На диета сте? Овие 6 вкусни напитоци ќе ве наполнат со енергија

Доколку сте на диета и немате замислено што би јаделе, еве рецепт за шест вкусни напитоци кои се одлична замена за ужина. 1.Смути во комбинација со овошје и зеленчук Состојки : 1 шолја замрзнати боровинки 1 шолја замрзнати јагоди 2 шолја млад спанаќ 2 лажици мед 1 ¼ шолја вода 3,4 супени лажици бадеми 1 лажица ленено семе Мало парче ѓумбир, излупен

6 вкусни напитоци кои ќе ве наполнат со енергија

6 вкусни напитоци кои ќе ве наполнат со енергија

На диета сте? Ви сугерираме нискокалорични оброци за ужина. Доколку сте на диета и немате замислено што би јаделе, еве рецепт за шест вкусни напитоци кои се одлична замена за ужина. 1.Смути во комбинација со овошје и зеленчук Состојки : -1 филџан замрзнати боровинки -1 филџан замрзнати јагоди -2 филџана млад спанаќ -2 лажици мед -1 ¼ филџан вода -3,4