притисни ентер »

Нема да верувате што вози Брена

Нема да верувате што вози Брена

Од репортерите на емисијата “Папарацо лов“  Лепа брена беше „уловена’ во центарот на Белград во својот автомобил. Како што наведуваат  репортерите овој автомобил чини 3.000 евра, што ги изненади многумина со обзир на тоа дека Брена е една од најголемите ѕведи на Балканот. Пеачката сама се возела во својата кола и сама се движела низ градот, додека

Сликана во центар на Белград. Лепа Брена има милиони, а нема да верувате кога ќе видете каков автомобил вози (фото)

Сликана во центар на Белград. Лепа Брена има милиони, а нема да верувате кога ќе видете каков автомобил вози (фото)

Екипа на емисијата “Папарацо лов“ ја снимила Лепа брена во центар на Белград како во автомобил. Како што наведуваат овој автомобил чини 3.000 евра, што ги изненади многумина со обзир на тоа дека Брена е една од најголемите ѕведи на Балканот. Пеачката сама се возела во својата кола и сама се движела низ градот, додека не се нашла со својата пријателка

Сликана во центар на Белград. Лепа Брена има милиони, а нема да верувате кога ќе видете каков автомобил вози (фото)

Сликана во центар на Белград. Лепа Брена има милиони, а нема да верувате кога ќе видете каков автомобил вози (фото)

Екипа на емисијата “Папарацо лов“ ја снимила Лепа брена во центар на Белград како во автомобил. Како што наведуваат овој автомобил чини 3.000 евра, што ги изненади многумина со обзир на тоа дека Брена е една од најголемите ѕведи на Балканот. Пеачката сама се возела во својата кола и сама се движела низ градот, додека не се нашла со својата пријателка

Лепа Брена има милиони, а вози кола од 3.000 евра (ФОТО)

Лепа Брена има милиони, а вози кола од 3.000 евра (ФОТО)

Фолк ѕвездата Лепа Брена не пати од тоа да вози скапи и луксузни автомобили. Во тоа се уверила и екипата на „Папарацо лов“, која ја следела музичката ѕвезда во една прилика. принтскрин Тие успеале да ја снимат како вози автомобил, кој чини, како што наведуваат околу 3.000 евра, пишува Еспресо.рс. принтскрин Брена тој ден не била ни нашминкана. принтскрин

Лепа Брена фатена во природно издание во центарот на Белград: Фолк дивата има богат возен парк, а еве во каков автомобил се вози (видео)

Лепа Брена фатена во природно издание во центарот на Белград: Фолк дивата има богат возен парк, а еве во каков автомобил се вози (видео)

фото: Инстаграм Лепа Брена важи за една од најголемите ѕвезди во регионот која зад себе има успешна кариера, но и огромно богатство за кое не сака многу да зборува пред камерите. Имено, пејачката  не сака многу да се фали со својот луксуз, но неодамна изјави дека во својот возен парк поседува автомобили за секоја прилика. Деновиве, папараците ја фатија