притисни ентер »

Им стави ли Анџелина Џоли крај на мажите?

Им стави ли Анџелина Џоли крај на мажите?

Тие важеа за најубав пар на планетата, а јавноста не претпоставуваше дека нивната љубов ќе престане. По бројни несогласувања, сепак бракот на холивуските актери Анџелина Џоли и Бред Пит заврши, а разводот беше пропратен со долгогодишни судски рочишта и борба за старателство над децата. По разводот, Бред го поврзуваа со неколку жени, а деновиве во светските

Анџелина Џоли во врска со актерка?!

Анџелина Џоли во врска со актерка?!

По тешкиот развод Џоли одлучила себеси да си даде нова жанса, пренесуваат медиумите. Според американскиот таблоид „ Woman’s Day”, Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. -Иако приватниот живот сака да го задржи за себе, на неколку пријатели Анџелина им признала дека по разводот од Бред одлучила да ги заборави мажите, изјавил извор

АНЏЕЛИHA ЏОЛИ ГО ЗAMEНИ БPEД СО ЖEНА: По paзводот одлyчила да ги забopави мaжите

АНЏЕЛИHA ЏОЛИ ГО ЗAMEНИ БPEД СО ЖEНА: По paзводот одлyчила да ги забopави мaжите

После paзводот од Бред Пит, холивудската ѕвезда Анџелина Џоли е во среќна врска со колешка актерка. По тешkиот paзвод Џоли одлучила себеси да си даде нова жанса, пренесуваат мeдиумите. Според американскиот таблоид „ Woman’s Day”, Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. -Иако приватниот живот сака да го задржи за себе, на неколку

Анџелина Џоли во врска со нејзина колешка ФОТО

Анџелина Џоли во врска со нејзина колешка ФОТО

Холивудската актерка Анџелина Џоли (44), повторно се нашла во центарот на медиумското внимание, но овојпат не поради филмските улоги туку поради неочекуваната романса. Како што пишува американскиот таблоид „Woman’s Day“, познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. – Иако таа сака приватниот живот да го

Анџелина Џоли  повторно во среќна врска

Анџелина Џоли повторно во среќна врска

Дали е возможно? 44-годишната холивудска актерка, Анџелина Џоли, повторно се најде во центарот на вниманието, но овој пат не заради нејзината филмска улога или нејзините деца, туку поради, благо речено, неочекуваната романса. Според американскиот таблоид Womanена, актерката е во среќна врска со својата колешка, 32-годишната Еван Рејчел Вуд. View this

(Фото) Анџелина Џоли во љубовна врска со позната глумица

(Фото) Анџелина Џоли во љубовна врска со позната глумица

Според пишувањата на американскиот таблоид „Woman’s Day“, познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. „Иако таа сака приватниот живот да го задржи за себе, на неколку блиски пријатели призна дека после разводот од Бред Пит, одлучила да заврши со мажите“, рекол извор близок на актерката и открил дека Анџелина

Се откажала од мажите: Анџелина Џоли во врска со осум години помладата колешка?! (фото)

Се откажала од мажите: Анџелина Џоли во врска со осум години помладата колешка?! (фото)

Американската актерска ѕвезда Анџелина Џоли (44) повторно се најде во центарот на вниманието на медиумите поради нејзиниот љубовен живот. Поточно, како што пренесува „Woman’s Day“, поранешната сопруга на Бред Пит е во среќна врска со колешката, 32-годишната Еван Рејчел Вуд. Иако Анџелина имала неколку бракови во Холивуд со мажи, познато е дека оваа

Анџелина Џоли е во врска со нејзина колешка, еве како изгледа

Анџелина Џоли е во врска со нејзина колешка, еве како изгледа

Како што пишува американскиот таблоид Woman’s Daу, познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. View this post on Instagram Portraits for @harpersbazaarus #WomenWhoDare profile. Photo: @aekholloway Hair: @riadazar9 MU: @quinnmurphy @chanelmillerknowmyname @harpersbazaarus @chanelofficial A post shared

Анџелина Џоли е во врска со нејина колешка, еве како изгледа

Анџелина Џоли е во врска со нејина колешка, еве како изгледа

Како што пишува американскиот таблоид Woman’s Daу, познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. View this post on Instagram Portraits for @harpersbazaarus #WomenWhoDare profile. Photo: @aekholloway Hair: @riadazar9 MU: @quinnmurphy @chanelmillerknowmyname @harpersbazaarus @chanelofficial A post shared

Анџелина Џоли е во среќна врска со својата колешка! (ФОТО)

Анџелина Џоли е во среќна врска со својата колешка! (ФОТО)

Ова не е првата жена која е во врска со Анџелина. Како што пишува американскиот таблоид „Woman’s Day“ , познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. „Иако таа сака приватниот живот да го задржи за себе, на неколку блиски пријатели призна дека после разводот од Бред Пит, одлучила да заврши со машкиот род“

(Фото) Анџелина Џоли во љубовна врска со позната глумица

(Фото) Анџелина Џоли во љубовна врска со позната глумица

Според пишувањата на американскиот таблоид „Woman’s Day“, познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. „Иако таа сака приватниот живот да го задржи за себе, на неколку блиски пријатели призна дека после разводот од Бред Пит, одлучила да заврши со мажите“, рекол извор близок на актерката и открил дека Анџелина

Анџeлина Џоли, Пит го замени со жена – Ова е новата девојка на актерката

Анџeлина Џоли, Пит го замени со жена – Ова е новата девојка на актерката

Како што пишува американскиот таблоид „Woman’s Day“, познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. „Иако таа сака приватниот живот да го задржи за себе, на неколку блиски пријатели призна дека после разводот од Бред Пит, одлучила да заврши со машкиот род“ , рекол извор близок на актерката и открил дека Анџелина