притисни ентер »

Куба Гудинг Јуниор нападнал жена во ноќен бар

Куба Гудинг Јуниор нападнал жена во ноќен бар

Непозната жена го пријавила актерот Куба Гудинг Јуниор дека ја нападнал во еден клуб во Њујорк. Таа изјавила дека Куба сексуално ја нападнал во барот Magic Hour Rooftop Bar and Loungue во вечерните часови. Поради ваквиот напад актерот сега се соочува со казна затвор. „Може да биде уапсен. На детективите е да одлучат како целиот случај ќе продолжи“,

(ФОТО) Со лисици однесен во суд: Славниот оскаровец се соочува со затворска казна

(ФОТО) Со лисици однесен во суд: Славниот оскаровец се соочува со затворска казна

Еден од најпопуларните холивудски актери, Куба Гудинг Џуниор, со лисици на рацете е однесен пред истражен судија по сериозните обвинувања на две жени кои тврдат дека непримерно ги допирал, пренесуваат светските медиуми. Две неименувани жени го обвинија 51-годишниот актер дека непримерно ги допирал во еден њујоршки клуб во текот на минатиот викенд.

Куба Гудинг Јуниор сексуално нападнал жена во ноќен бар

Куба Гудинг Јуниор сексуално нападнал жена во ноќен бар

Непозната жена го пријавила актерот Куба Гудинг Јуниор дека ја нападнал во еден клуб во Њујорк. Таа изјавила дека Куба сексуално ја нападнал во барот Magic Hour Rooftop Bar and Loungue во вечерните часови. Поради ваквиот напад актерот сега се соочува со казна затвор. „Може да биде уапсен. На детективите е да одлучат како целиот случај ќе продолжи“,