притисни ентер »

Манекенката повторно позираше гола и тоа на неколку дена пред терминот за породување (ФОТО)

Манекенката повторно позираше гола и тоа на неколку дена пред терминот за породување (ФОТО)

Плус сајз моделот Ешли Грем не се срами од вишокот килограми и стриите кои ги собила во бременоста. А сето тоа го покажа со објавата на фотографија на која позираше целосно гола и тоа само неколку дена пред официјалниот термин за породување. Имено, Ешли е позната како застапничка на љубовта кон сопственото тело и ова не е прв пат да објави фотографија

Ешли Грем позираше целосно гола само неколку дена пред породувањето (ФОТО)

Ешли Грем позираше целосно гола само неколку дена пред породувањето (ФОТО)

Плус сајз моделот Ешли Грем не се срами од вишокот килограми и стриите кои ги собила во бременоста. А сето тоа го покажа со објавата на фотографија на која позираше целосно гола и тоа само неколку дена пред официјалниот термин за породување. View this post on Instagram beside myself with excitement to meet you, lil man🖤 shot by his dad @mrjustinervin