притисни ентер »

Ирина Шајк ги „заскокотка“ обожавателите со провокативна фотографија (ФОТО)

Ирина Шајк ги „заскокотка“ обожавателите со провокативна фотографија (ФОТО)

Руската манекенка Ирина Шајк повторно ја „заскокотка“ имагинацијата на своите обожаватели. Имено, таа на Инстаграм објави селфи од хотелската соба, на кое позира во бикини и го покажа своето извајано тело во одразот во огледалото. Во преден план се секако стомачните мускули на манекенката, кои никого нема да остават рамнодушен… View this post on Instagram

ФОТО: Таа го покажа совршеното тело

ФОТО: Таа го покажа совршеното тело

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк, поранешната девојка на Кристијано Роналдо, ги доведе мажите до лудило со новата фотографија објавена на Инстаграм. Иако 33-годишната Русинка не ја покажа својата глава на огледалото, тоа никој не ѝ го замери затоа што го покажа своето тело во минијатурно бикини. За еден ден доби скоро 400.000 лајкови. View this

Фото: Ирина Шајк  е во добра „форма“

Фото: Ирина Шајк е во добра „форма“

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм, односно жешко селфи во минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледалото. Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами нови

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм , односно жешко селфи в о минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледало то . Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

(ФОТО) ИРИНА ШАЈК ОБЈАВИ ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА: Руската убавица го покажа совршеното тело во минијатурно бикини

Руската манекенка Ирина Шајк повторно им ја разбуди фантазијата на своите фанови. Шајк објави фотографија на Инстаграм , односно жешко селфи в о минијатурно бикини и го покажа своето секси тело во огледало то . Веруваме дека многумина го занемариле вискито кое се наоѓа на истата фоторгафија, а дали Ирина со овој потег ги провоцира бившите или мами

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

За само еден ден, таа доби речиси 400.000 лајкови, а следуваа и многу комплименти во коментарите. Убавата Ирина Шајк се фотографирала „без глава“, сакајќи да го истакне своето совршено тело. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затоа што манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила

ФОТО: Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

ФОТО: Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк, поранешната девојка на Кристијано Роналдо, ги доведе мажите до лудило со новата фотографија објавена на Инстаграм. Иако 33-годишната Русинка не ја покажа својата глава на огледалото, тоа никој не ѝ го замери затоа што го покажа своето тело во минијатурно бикини. За еден ден доби скоро 400.000 лајкови. View this

Фото: Ирина во бикини го покажа совршеното тело!!!

Фото: Ирина во бикини го покажа совршеното тело!!!

Популарното селфи екс девојката на Роналдо и Бредли Купер го направи пред огледалото. Но, сега убавата Ирина се фотографирала без глава, сакајќи да го истакне своето совршено тело.

Ирина Шајк ги изненади своите фанови

Ирина Шајк ги изненади своите фанови

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови со објава на фотографија сликано во огледало. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила бар полн со пијалоци во прв план на фотографијата, но малкумина ги забележаа. За само

Ирина Шајк има нов дечко?! – Се шушка дека манекенката е во врска со овој дизајнер

Ирина Шајк има нов дечко?! – Се шушка дека манекенката е во врска со овој дизајнер

Ирина Шајк и Бредли Купер ја прекинаа својата врска во јули, а медиумите од тогаш во чекор ја следат познатата манекенка и го забележуваат секое нејзино излегување. Па така, деновиве осамна вест дека убавата Ирина е во врска со Рикардо Тиски кој инаку е дизајнер, а прв пат биле забележани заедно на ревијата на брендот „Барбери“. Манекенката се уште