притисни ентер »

ТЕШКА НЕСРЕЌА ВО ОХРИД: Возило се заби во дрво

ТЕШКА НЕСРЕЌА ВО ОХРИД: Возило се заби во дрво

Во 07.45 часот на регионалниот пат Охрид-Струга, во близина на приклучокот за магистралниот пат Охрид-Кичево, патничко возило „Рено Меган“ со охридски регистарски ознаки удрило во дрво. Полицијата информира дека возилото управувано од страна на 37-годишниот Т.Ш. од Охрид, излетало надвор од коловозот и удрило во дрво. Со тешки телесни телесни повреди

ТЕШКА НЕСРЕЌА ВО ОХРИД: Возило се заби во дрво

ТЕШКА НЕСРЕЌА ВО ОХРИД: Возило се заби во дрво

Во 07.45 часот на регионалниот пат Охрид-Струга, во близина на приклучокот за магистралниот пат Охрид-Кичево, патничко возило „Рено Меган“ со охридски регистарски ознаки удрило во дрво. Полицијата информира дека возилото управувано од страна на 37-годишниот Т.Ш. од Охрид, излетало надвор од коловозот и удрило во дрво. Со тешки телесни телесни повреди

Несреќа кај Охрид: Изгубила контрола и се удрила во дрво - жена итно пренесена во болница

Несреќа кај Охрид: Изгубила контрола и се удрила во дрво - жена итно пренесена во болница

Автомобил со охридски регистерски таблички се заби во дрво на магистралниот пат Охрид - Кичево, едно лице повредено. Како што стои во билтенот на МВР, вчера  во 07.45 часот на регионалниот пат Охрид-Струга, во близина на приклучокот за магистралниот пат Охрид-Кичево, патничко возило „рено меган“ со охридски регистарски ознаки, управувано од Т.Ш.(37)

Тешка несреќа во Охрид: Возило се заби во дрво

Тешка несреќа во Охрид: Возило се заби во дрво

Тешка несреќа во Охрид: Возило се заби во дрво Во 07.45 часот на регионалниот пат Охрид-Струга, во близина на приклучокот за магистралниот пат Охрид-Кичево, патничко возило „Рено Меган“ со охридски регистарски ознаки удрило во дрво. Полицијата информира дека возилото управувано од страна на 37-годишниот Т.Ш. од Охрид, излетало надвор од коловозот и

Сообраќајка во Охрид, возило удрило во дрво

Сообраќајка во Охрид, возило удрило во дрво

Вчера во 07.45 часот на регионалниот пат Охрид-Струга, во близина на приклучокот за магистралниот пат Охрид-Кичево, патничко возило „рено меган" со охридски регистарски ознаки удрило во дрво. Полицијата информира дека возилото управувано од страна на 37-годишниот Т.Ш. од Охрид, излетало надвор од коловозот и удрило во дрво. Со тешки телесни телесни

„Меган“ се заби во дрво

„Меган“ се заби во дрво

Во несреќата повредена е 37-годишниот Т.Ш. од Охрид. Во 7.45 часот на регионалниот пат Охрид-Струга, во близина на приклучокот за магистралниот пат Охрид-Кичево, патничко возило „рено меган“ со охридски регистарски ознаки удрило во дрво. Полицијата информира дека возилото управувано од страна на 37-годишниот Т.Ш. од Охрид, излетало надвор од коловозот

Охриѓанка изгубила контрола над возилото и удрила во дрво

Охриѓанка изгубила контрола над возилото и удрила во дрво

37-годишната охриѓанка Т.Ш. се здобила со тешки телесни повреди откако изгубила контрола над возилото со кое управувала и урдила во дрво, соопшти полицијата. Сударот се случил вчера во 07.45 часот на регионалниот пат Охрид-Струга, во близина на приклучокот за магистралниот пат Охрид-Кичево „Патничко возило „рено меган“ со охридски регистарски ознаки,

Тешка несреќа во Охрид: Возило се заби во дрво

Тешка несреќа во Охрид: Возило се заби во дрво

Во 07.45 часот на регионалниот пат Охрид-Струга, во близина на приклучокот за магистралниот пат Охрид-Кичево, патничко возило „Рено Меган“ со охридски регистарски ознаки удрило во дрво. Полицијата информира дека возилото управувано од страна на 37-годишниот Т.Ш. од Охрид, излетало надвор од коловозот и удрило во дрво. Со тешки телесни телесни повреди

СО ВОЗИЛО УДPИЛ ВО ДРВО: Тешkа неcpеќа на патот Охрид-Струга!

СО ВОЗИЛО УДPИЛ ВО ДРВО: Тешkа неcpеќа на патот Охрид-Струга!

Во 07.45 часот на регионалниот пат Охрид-Струга, во близина на приклучокот за магистралниот пат Охрид-Кичево, патничко возило „Рено Меган“ со охридски регистарски ознаки удpило во дрво. Полицијата информира дека возилото управувано од страна на 37-годишниот Т.Ш. од Охрид, излетало надвор од коловозот и yдрило во дрво. Со тешkи телеcни повpeди се здобилa