притисни ентер »

Наташа три пати се разведе, сега СО ЕДНА РЕЧЕНИЦА ПРЕДИЗВИКА ХАОС (ФОТО)

Наташа три пати се разведе, сега СО ЕДНА РЕЧЕНИЦА ПРЕДИЗВИКА ХАОС (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац зад себе има три разводи, а честопати се шегува на своја сметка, па токму поради тоа таа на своите следбеници на социјалните мрежи на необичен начин им посака добро утро. Имено, Наташа Беквалац на Инстаграм сподели своја фотографија во венчаница и испрати смешна порака. View this post on Instagram Ja sam u Španiji.😂😂😂 A

Наташа три пати се разведе, сега СО ЕДНА РЕЧЕНИЦА ПРЕДИЗВИКА ХАОС (ФОТО)

Наташа три пати се разведе, сега СО ЕДНА РЕЧЕНИЦА ПРЕДИЗВИКА ХАОС (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац зад себе има три разводи, а честопати се шегува на своја сметка, па токму поради тоа таа на своите следбеници на социјалните мрежи на необичен начин им посака добро утро. Имено, Наташа Беквалац на Инстаграм сподели своја фотографија во венчаница и испрати смешна порака. View this post on Instagram Ja sam u Španiji.😂😂😂 A

Наташа Беквалац: „Децата не се воспитуваат со тоа што ги тераме да нè слушаат“

Наташа Беквалац: „Децата не се воспитуваат со тоа што ги тераме да нè слушаат“

Наташа Беквалац на прагот на јубилејниот 40-ти роденден со задоволство се потсетува на годините зад себе. Има постигнат многу, но за свој најголем успех ги смета ќерките Хана и Катја . За нив е подготвена да направи буквално се’, а идејќи сама ги воспитува и одгледува, нејзината одговорност како родител е уште поголема. View this post on Instagram