притисни ентер »

Анастасија Ражнатовиќ во секси бела комбинација се појави на фестивалот „Влез“, а еве кој и правеше друштво

Анастасија Ражнатовиќ во секси бела комбинација се појави на фестивалот „Влез“, а еве кој и правеше друштво

фото: Никола томиќ Анастасија Ражнатовиќ синоќа се појави на фестивалот „Влез“ Таа на ова музичко случување се појави во друштво на нејзините пријателки со кои се сместила во ВИП ложата од каде што го очекувала настапот на Марија Шерифовиќ. Таа за оваа прилика  одбрала бела секси комбинација во која ги покажа своите облини. фото: никола томиќ Со оглед