притисни ентер »

Славниот глумец се запустил до непрепознатливост: Фановите загрижени, се прашуваат што му се случило (фото)

Славниот глумец се запустил до непрепознатливост: Фановите загрижени, се прашуваат што му се случило (фото)

Во вакво издание на глумецот Курт Расел никој не навикнал. Тој е сликан во Лос Анѓелес во друштво на сопругата Голди Хон и синот, а со неговиот изглед привлекол големо внимание. Кога фотографиите се појавиле фановите се загрижиле, бидејќи изгледал скоро непрепознатлив. Долга брада, несредена коса, лик на која сме навикнати да го гледаме. Меѓутоа, се

Славниот актер се запушти до непрепознатливост: Фановите се загрижени! (ФОТО)

Славниот актер се запушти до непрепознатливост: Фановите се загрижени! (ФОТО)

Многумина занемеа кога го видоа. На овој изглед на актерот Курт Расел никој се нема навикнато. Тој е фотографиран во Лос Анџелес во друштво на сопругата Голди Хоун и синот, а неговиот изглед привлече многу внимание. Кога се појавија фотографиите, фановите се загрижија, бидејќи изгледа потполно непрепознатливо. Долгата брада и неуредната коса не се

Славниот глумец се запустил до непрепознатливост: Фановите загрижени, се прашуваат што му се случило (фото)

Славниот глумец се запустил до непрепознатливост: Фановите загрижени, се прашуваат што му се случило (фото)

Во вакво издание на глумецот Курт Расел никој не навикнал. Тој е сликан во Лос Анѓелес во друштво на сопругата Голди Хон и синот, а со неговиот изглед привлекол големо внимание. Кога фотографиите се појавиле фановите се загрижиле, бидејќи изгледал скоро непрепознатлив. Долга брада, несредена коса, лик на која сме навикнати да го гледаме. Меѓутоа, се

Расел Кроу се „заобли“

Расел Кроу се „заобли“

Холивудскиот актер Расел Кроу (55) се прослави со улогата на Гладијаторот во истоимениот филм, но неговите најнови фотографии покажуваат дека тие денови биле многу одамна. На аеродромот во Сиднеј, Австралиецот покажа малку поинаков „изглед“. За целите на неговата нова улога во трилерот „Unhinged“, актерот станал забележително „заоблен“, а за разлика

Расел Кроу се здебели за новата улога

Расел Кроу се здебели за новата улога

Познатиот холивудски актер се прослави со улогата на Гладијатор во истоимениот филм, тогаш Расел Кроу (55) го отелотвори мускулестиот римски генерал Максим Декимус Меридиус, но неговите последни фотографии се далеку од тие денови. Австралиецот покажа малку поинаков, средовечен изглед на аеродромот во Сиднеј. За потребите на неговата нова улога во трилерот

Расел Кроу се здебели за новата улога

Расел Кроу се здебели за новата улога

Познатиот холивудски актер се прослави со улогата на Гладијатор во истоимениот филм, тогаш Расел Кроу (55) го отелотвори мускулестиот римски генерал Максим Декимус Меридиус, но неговите последни фотографии се далеку од тие денови. Австралиецот покажа малку поинаков, средовечен изглед на аеродромот во Сиднеј. За потребите на неговата нова улога во трилерот

Расел Кроу се здебели за новата улога

Расел Кроу се здебели за новата улога

Познатиот холивудски актер се прослави со улогата на Гладијатор во истоимениот филм, тогаш Расел Кроу (55) го отелотвори мускулестиот римски генерал Максим Декимус Меридиус, но неговите последни фотографии се далеку од тие денови. Австралиецот покажа малку поинаков, средовечен изглед на аеродромот во Сиднеј. За потребите на неговата нова улога во трилерот

(Фото) Расел Кроу се здебели за новата улога

(Фото) Расел Кроу се здебели за новата улога

Глумецот Расел Кроу се здебели за новата улога, пишуваат светските медиуми. Актерот направил драстична трансформација за улогата во филмот Unhinged. „За разлика од макотрпните вежби кои мораше да ги прави за да изгледа супериорно во филмот на ‘Гладијатор’, сега има задача само да јаде и пие што ќе посака“, се шегува негов близок соработник. Во новиот

(Фото) Расел Кроу се здебели за новата улога

(Фото) Расел Кроу се здебели за новата улога

Глумецот Расел Кроу се здебели за новата улога, пишуваат светските медиуми. Актерот направил драстична трансформација за улогата во филмот Unhinged. „За разлика од макотрпните вежби кои мораше да ги прави за да изгледа супериорно во филмот на ‘Гладијатор’, сега има задача само да јаде и пие што ќе посака“, се шегува негов близок соработник. Во новиот

Расел Кроу се здебели до непрепознатливост

Расел Кроу се здебели до непрепознатливост

Познатиот холивудски актер се прослави со улогата на гладијатор во истоимениот филм, а во тоа време Расел Кроу го отелотвори мускулестиот римски генерал Максимус, но неговите последни фотографии се далеку од тие денови. View this post on Instagram The True History of the Kelly Gang directed by Justin Kurzel. World premiere Toronto International Film

Расел Кроу се здебели за новата улога

Расел Кроу се здебели за новата улога

Познатиот холивудски актер се прослави со улогата на Гладијатор во истоимениот филм, тогаш Расел Кроу (55) го отелотвори мускулестиот римски генерал Максим Декимус Меридиус, но неговите последни фотографии се далеку од тие денови. Австралиецот покажа малку поинаков, средовечен изглед на аеродромот во Сиднеј. За потребите на неговата нова улога во трилерот

Расел Кроу видно здебелен разговара со пријателка со рацете во панталони (фото)

Расел Кроу видно здебелен разговара со пријателка со рацете во панталони (фото)

Расел Кроу е познат по тоа што навистина им се посветува на неговите улоги, а не направил исклучок ни за филмот „Unhinged“. 55-годишниот актер значително ја зголемил својата тежина, за потребите на филмот „Unhinged“. Овојпат, тој ќе се појави во улогата на демнач психопат. --> Неодамна, на аеродромот во Сиднеј, актерот ја покажа неговата нова фигура