притисни ентер »

Милан Поповиќ со судијката која му го додели детето, биле во ист хотел на скијање во Австрија

Милан Поповиќ со судијката која му го додели детето, биле во ист хотел на скијање во Австрија

Станува збор за познат хотел во едно австриско скијалиште. Хотелот е идеален за родители со деца, бидејќи за нив има доста содржини. Фотографиите на хотелот можете да ги видите тука. Според „Букинг“ една недела сместување во овој хотел за две возрасни личности и едно дете чини 3.000 евра. Судијката Теа Голуб на 27 ноември донесе одлука синот на Северина

Како дошло до средбата на Милан Поповиќ и судијата што му го додели старателството

Како дошло до средбата на Милан Поповиќ и судијата што му го додели старателството

Судијата Општинскиот суд во Загреб Теа Голуб , која привремено ѝ го одзеде старателството над малиот Александар на поп-пејачката Северина Којиќ , со сопругот и ќерката се сретна со српскиот бизнисмен Милан Поповиќ, на кого му го додели старателството, во популарен австриски ски-центар. Стигнавме во хотелот во сабота на 4-ти јануари и не сум сигурна

Милан Поповиќ на зимување со судијката што ѝ го одзема старателството на Северина

Милан Поповиќ на зимување со судијката што ѝ го одзема старателството на Северина

Милан Попивиќ и судијката Теа Голуб, која ѝ го одзема старателството на Северина над синот Александар, биле заедно на зимување. Хрватските медиуми пишуваат дека судијката на Општинскиот граѓански суд во Загреб, се сретнала со поранешниот партнер на Северина во хотел во Австрија. Судијката демантира дека биле заедно на зимување. Таа за „Јутарњи“ рекла

Милан Поповиќ на зимување со судијката што ѝ го одзема старателството на Северина

Милан Поповиќ на зимување со судијката што ѝ го одзема старателството на Северина

Милан Попивиќ и судијката Теа Голуб, која ѝ го одзема старателството на Северина над синот Александар, биле заедно на зимување. Хрватските медиуми пишуваат дека судијката на Општинскиот граѓански суд во Загреб се сретнала со поранешниот партнер на Северина во хотел во Австрија. Судијката демантира дека биле заедно на зимување. Таа за „Јутарњи“ рекла

Поповиќ и судијката која ѝ го одзеде старателството на Северина во ист хотел на зимување?

Поповиќ и судијката која ѝ го одзеде старателството на Северина во ист хотел на зимување?

Поранешниот сопруг на Северина, татко на нејзиниот син, со детето беше на скијање во Австрија и беше сместен во познат австриски хотел кај скијачкиот центар. Она што ги разгоре хрватските медиуми е дека во исто време таму престојувала и судијката Теа Голуб, која инаку го води неговиот случај и ѝ го одзеде старателството на Северина, за да му го додели

Фатени на дело: Милан Поповиќ и судијката што ѝ го одзеде старателството на Северина, заедно на скијање

Фатени на дело: Милан Поповиќ и судијката што ѝ го одзеде старателството на Северина, заедно на скијање

- Стигнавме во хотелот во сабота на 4-ти јануари и не сум сигурна дали се видовме истата вечер или следното утро во хотелското лоби. Јас бев со семејството, а тој беше со детето и поголемо друштво. Моравме да се поздавиме четири или пет пати затоа што се сретнавме во хотел кој има еден ресторан, но никогаш не седевме на иста маса, разговаравме за нешто

Милан Поповиќ и судијката Теа Голуб заедно на скијање

Милан Поповиќ и судијката Теа Голуб заедно на скијање

Како што пишуваат хрватските медиуми судијката на Општинскиот граѓански суд во Загреб, која го водеше случајот на Северина и Милан, се сретнала со некогашниот партнер на сплитската пејачка во хотел на скијалиште во Аустрија. Судијката за Jutarnji изјавила дека таа таму претстојувала со сопругот и ќерката, а Поповиќ со синот. – Се сретнавме во хотелот