притисни ентер »

ЌЕ ВЕ ОСТАВИ ПОДЗИНАТИ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

ЌЕ ВЕ ОСТАВИ ПОДЗИНАТИ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

Рири започна со дизајнирање на долна облека и за реклама и промоција го користи своето тело. Таа со нејзините фотографии презентираше градник и гаќички изработени за денот на вљубените. Во продолжение погледнете ги жешките фотографии на Рири View this post on Instagram @badgalriri @savagexfenty 👄💙 #valentinsday A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd)

ЌЕ ВЕ ОСТАВИ ПОДЗИНАТИ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

ЌЕ ВЕ ОСТАВИ ПОДЗИНАТИ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

Рири започна со дизајнирање на долна облека и за реклама и промоција го користи своето тело. Таа со нејзините фотографии презентираше градник и гаќички изработени за денот на вљубените. Во продолжение погледнете ги жешките фотографии на Рири View this post on Instagram @badgalriri @savagexfenty 👄💙 #valentinsday A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd)

(Галерија) Ријана рекламира секси долна облека

(Галерија) Ријана рекламира секси долна облека

Со слики на кои носи проѕирна долна облека, светската музичка ѕвезда Ријана ја промовира својата најнова модна колекција. Таа од поодамна дизајнира и продава долна облека, шминка и парфеми и најчесто самата ги рекламира. Овојпат, таа ја претстави својата колекција за денот на заљубените, а парчињата се во розова и црвена боја.

(Галерија) Ријана рекламира секси долна облека

(Галерија) Ријана рекламира секси долна облека

Со слики на кои носи проѕирна долна облека, светската музичка ѕвезда Ријана ја промовира својата најнова модна колекција. Таа од поодамна дизајнира и продава долна облека, шминка и парфеми и најчесто самата ги рекламира. Овој пат, таа ја претстави својата колекција за денот на заљубените, а парчињата се во розова и црвена боја. (Галерија) Ријана рекламира

ГАЛЕРИЈА: Жешка фотосесија на Ријана

ГАЛЕРИЈА: Жешка фотосесија на Ријана

Популарната пејачка Ријана во провокативна фотосесија позира во секси долна облека. ____________________________________________________________________________

Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во проѕирна долна облека (фото)

Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во проѕирна долна облека (фото)

Светски познатата пејачка Ријана од пред извесно време почна да се занимава со дизајнирање и продажба на долна облека која го носи нејзиниот потпис. За раклама на парчињата долна облека најчесто го користи своето раскошно тело, а во најновите фотографии презентираше градник и гаќички во ровова нијанса , изработени специјално за денот на вљубените.

Ријана позираше во долна облека од нејзината колекција

Ријана позираше во долна облека од нејзината колекција

Со ексклузивни промотивни фотографии Ријана ја претстави нејзината колекција долна облека Savage x Fenty наменета за празникот Свети Валентин, односно Денот на вљубените. Пејачката ги покажа атрибутите во жешко розов градник и гаќички во иста боја украсени со црвени срца, а изгледот го заокружи со црвени ракавици над лактите и големо срце како украс

Колекцијата секси долна облека на Ријана за Денот на вљубените (фото)

Колекцијата секси долна облека на Ријана за Денот на вљубените (фото)

Со разголен пост и очигледно омилениот розов комплет, Ријана позираше и ја најави новата секси колекција долна облека за Денот на вљубените. „Долната облека не е само за откривање на женското тело, туку за негово славење и затоа постои мојот бренд,“ е мотото со кое Ријана ја промовира својата секси долна облека. --> Во „љубовната“ колекција на Ријана