притисни ентер »

(ФОТО) Георгина позира ГОЛА-Интернетот гори

(ФОТО) Георгина позира ГОЛА-Интернетот гори

Партнерката на Кристијано Роналдо, Георгина  Родригез е една од најкоментираните девојки од шоубизнисот. Фудбалерот ја запознал во бутик каде работела како продавачка и од тој момент нејзиниот живот се променил целосно. Денес, Георгина  е многу популарна на социјалните мрежи, каде повремено објавува разни фотографии. Таа не се двоуми да ги потенцира

Георгина во топлес, голотијата ја крие со Гучи (ФОТО)

Георгина во топлес, голотијата ја крие со Гучи (ФОТО)

Ги покрила градите само со чанта Гучи. Станува збор за модел Џеки од 1961 година, вредна над 1.800 евра. Инаку, многу брендови се борат за Георгина од кога е во врска со Роналдо, затоа што само на Инстаграм ја следат скоро 24 милиони луѓе, па затоа претставува огромен потенцијал за маркетинг. View this post on Instagram A post shared by Georgina Rodríguez

(ФОТО) Георгина во топлес, голотијата ја крие со Гучи

(ФОТО) Георгина во топлес, голотијата ја крие со Гучи

Гeоргина Родригез, партнерка на еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Кристијан Роналдо, во разголено издание позира за шпанскиот магазин In Style. Ги покрила градите само со чанта Гучи. Станува збор за модел Џеки од 1961 година, вредна над 1.800 евра. Инаку, многу брендови се борат за Георгина од кога е во врска со Роналдо, затоа што само на

ФОТО: Георгина позираше гола - девојката на Роналдо ги излуде фановите

ФОТО: Георгина позираше гола - девојката на Роналдо ги излуде фановите

Георгина Родригез повторно се најде во центарот на вниманието откако се сликаше гола на снимање на списание. Легната на подот, а интимните делови ги покри со „Гучи“ торба. Секако следеа илјадници коментари и повеќе од два милион лајкови. Шпанско-аргентинската манекенка се говореше за своите скромни почетоци пред да започне да се забавува со суперarвездата

(Фото) Георгина позираше гола – девојката на Роналдо ги излуде фановите

(Фото) Георгина позираше гола – девојката на Роналдо ги излуде фановите

Георгина Родригез повторно се најде во центарот на вниманието откако се сликаше гола на снимање на списание. Легната на подот, а интимните делови ги покри со „Гучи“ торба. Секако следеа илјадници коментари и повеќе од два милион лајкови. Шпанско-аргентинската манекенка се говореше за своите скромни почетоци пред да започне да се забавува со суперarвездата