притисни ентер »

Мајли со нова песна „Slide away“, фанови се прашуваат дали е за Лијам (ВИДЕО)

Мајли со нова песна „Slide away“, фанови се прашуваат дали е за Лијам (ВИДЕО)

Мајли Сајрус се сконцентрира на музиката по разделбата од сопругот, Лијам Хемсворт. Само што излезе нејзината нова песна „Slide away“, а нејзините фанови веќе ја осипуваат со позитивни коментари. Поединци се прашуваат дали песната е за Лијам. – „Врати му се на океанот, јас ќе им се вратам на светлата во градот“ овој дел е многу тажен бидејќи Лијам

Мајли Сајрус повторно „уловена“ во друштво на Кејтлин

Мајли Сајрус повторно „уловена“ во друштво на Кејтлин

Мајли Сајрус и Кејтлин Картер повторно биле видени заедно, пренесува „ Е! News “. Поп пејачката и ѕвездата на „The Hills: New Beginnings“ биле „уловени“ во Лос Анџелес вчера попладне. Претходно девојките беа фотографирани на јахта како се бакнуваат. Потоа се дознало дека 26-годишната пејачка била на одмор со 30-годишната Кејтлин и нејзината сестра,

Мајли и Лијам не планираат да се разведат во блиска иднина

Мајли и Лијам не планираат да се разведат во блиска иднина

Се чини дека врската на Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт не е завршена, пренесува „ Космополитан “. Иако разделени, не помина долго откако Сајрус беше уловена како се бакнува со девојка. Според извори на „Пипл“, постојат шанси парот да се смири. Лијам на Инстаграм и посакал на Мајли „само здравје и среќа понатаму“. – Тие се договорија да направат пауза

Мајли Сајрус продолжува со скандалите, а сега се огласи и сопругот на новата девојка – Паднаа навреди и тешки зборови

Мајли Сајрус продолжува со скандалите, а сега се огласи и сопругот на новата девојка – Паднаа навреди и тешки зборови

Разделбата на Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт после само седум месеци брак веќе неколку дена е главна тема ширум светот, а по се изгледа пејачката воопшто не ја интересира целокупниот скандал. Имено, Мајли е фотографирана како разменува нежности со манекенката Кејтлин Картер , на одмор во Италија, а после тоа следуваше и официјално соопштение дека се

Лиам Хемсворт со коментар по разводот со Мајли

Лиам Хемсворт со коментар по разводот со Мајли

Откако стана јасно дека Лиам Хемсворт и Мајли Сајрус се разведуваат, актерот прв коментираше за разделбата. Само осум месеци по нивната тајна венчавка, двајцата решија да го продолжат своето патување во различни насоки. Се испостави дека обајцата имаат многу различно искуство за тоа што се случи. Мајли покажа дека се чувствува исклучително добро во

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Ѕвездата на филмовите „The Hunger Games“ Лијам Хемсврот, кој после 10 години се раздели со ејачката Мајли Сајрус, објави емотивна порака во која наведе дека не лут и дека и посакува се најдобро во животот. Всушност, австралискиот актер (26) и пејачката Мајли Сајрус (26) се разделија после 10 годишна врска и после помалку од година дена брак. Лијам

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Ѕвездата на филмовите The Hunger Games, Лијам Хемсврот, кој по 10 години се раздели со пејачката Мајли Сајрус, објави емотивна порака во која наведе дека не лут и дека ѝ посакува сè најдобро во животот. Всушност, австралискиот актер (26) и пејачката Мајли Сајрус (26) се разделија по 10-годишна врска и по помалку од година дена брак. Лијам деновите

Лиам Хемсворт за Мајли: „Ѝ посакувам само здравје и среќа“

Лиам Хемсворт за Мајли: „Ѝ посакувам само здравје и среќа“

Деновиве, разделбата на Лиам Хемсворт и Мајли Сајрус е жешка тема. Откако папараците и новинарите со денови ја нарушуваа приватноста на 29-годишниот актер и ширеа лажни изјави во негово име, тој одлучи да објави кратка порака за разделбата со 26-годишната пејачка. Здраво на сите! Само една брза порака за да ви кажам дека со Мајли неодамна се разделивме