притисни ентер »

(Фото) Род Стјуарт се соблече по гаќи во клуб во Лондон

(Фото) Род Стјуарт се соблече по гаќи во клуб во Лондон

Британскиот рок-музичар Род Стјуарт (74) и неговата сопруга Пени Ланкастер (48), со пријателите викендов се забавувале во клуб во Лондон. Но, во еден момент, познатиот музичар и двајца негови пријатели ги соблекле панталоните, останале по гаќи и почнале да играат. Сликите од расоблечените мажи на „Инстаграм“ ги објави сопругата на музичарот. „Фантастична

(Фото) Род Стјуарт се соблече по гаќи во клуб во Лондон

(Фото) Род Стјуарт се соблече по гаќи во клуб во Лондон

Британскиот рок-музичар Род Стјуарт (74) и неговата сопруга Пени Ланкастер (48), со пријателите викендов се забавувале во клуб во Лондон. Но, во еден момент, познатиот музичар и двајца негови пријатели ги соблекле панталоните, останале по гаќи и почнале да играат. Сликите од расоблечените мажи на „Инстаграм“ ги објави сопругата на музичарот. „Фантастична

Род Стјуарт се соблекал по гаќи и „дивеел“ во клубот! ФОТО

Род Стјуарт се соблекал по гаќи и „дивеел“ во клубот! ФОТО

И додека на првите фотографии кои Пени ги објавила на својот Инстаграм-профил сè делува „цивилизирано“, на последната има што да се види. Славниот британски рок музичар Род Стјуарт (74) и неговата сопруга Пени Ланкастер (48) отишле да се забавуваат во Лондон со пријателите. И додека на првите фотографии кои Пени ги објавила на својот Инстаграм-профил