притисни ентер »

Ирина се исели, таа се всели: Лејди Гага и Бредли Купер планираат раскошна венчавка

Ирина се исели, таа се всели: Лејди Гага и Бредли Купер планираат раскошна венчавка

Ирина се исели, таа се всели: Лејди Гага и Бредли Купер планираат раскошна венчавка Не престануваат приказните за љубовната афера меѓу Лејди Гага и Бредли Купер. Пред некое време во медиумите се појавија вести дека Ирина Шајк и Бредли Купер ја раскинале свршувачката, а Ирина се иселила од заедничкиот дом во Њујорк. Како причина за нивно раскинување

Само што се отселила Ирина Шајк: Лејди Гага се вселува во куќата на Бредли Купер!

Само што се отселила Ирина Шајк: Лејди Гага се вселува во куќата на Бредли Купер!

Со месеци веќе се шушка дека американската пејачка, 33-годишната Лејди Гага и американскиот актер, 44-годишниот Бредли Купер се заедно, а неодамна некои магазини напишале и дека парот го очекува своето прво дете. А сега, извор близок на парот открил дека пејачката почнала да се вселува во куќата на Бредли во Њујорк вредна 13,5 милиони долари. „Сега

Продолжуваат приказните за аферата на популарниот пар: Лејди Гага се вселува во домот на Бредли Купер?

Продолжуваат приказните за аферата на популарниот пар: Лејди Гага се вселува во домот на Бредли Купер?

фото: тањуг Не престануваат приказните за љубовната афера меѓу Лејди Гага и Бредли Купер. Пред некое време во медиумите се појавија вести дека Ирина Шајк и Бредли Купер ја раскинале свршувачката, а Ирина се иселила од заедничкиот дом во Њујорк. Како причина за нивно раскинување се наведува дека е Лејди Гага која наводно има нешто со Купер. Во медиумите

(ФОТО) ИРИНА БИЛА ВО ПРАВО: Лејди Гага се вселила кај Бредли Купер!

(ФОТО) ИРИНА БИЛА ВО ПРАВО: Лејди Гага се вселила кај Бредли Купер!

Холивудскиот глумец и режисер Бредли Купер и понатаму се наоѓа во центарот на вниманието откако ја прекинал долгогодишната врска со руската манекенка Ирина Шајк. Како што пишува американскиот магазин „In Touch” Бредли се подготвува на заеднички живот со пејачката Лејди Гага со која го поврзуваат уште од снимањето на филмот „Ѕвездата е родена“. „Веќе

Ирина Шајк го „шутна“ Бредли Купер па се фотографираше топлес ФОТО

Ирина Шајк го „шутна“ Бредли Купер па се фотографираше топлес ФОТО

Се фотографирала топлес, позирајќи пред огледалото во луксузно, долго здолниште од розев сатен, а со рацете ги покрила нејзините голи гради. Ирина Шајк се фотографираше топлес за потребите на едиторијалот за познатниот магазин, првпат по раскинувањето на четиргодишната врска со Бредли Купер. Таа изгледа многу провокативно на фотографиите и докажа дека

Лејди Гага се вселува кај Бредли Купер?

Лејди Гага се вселува кај Бредли Купер?

Лејди Гага и Бредли Купер веќе неколку месеци се под будното око на медиумите, а толку време и се шпекулира дека се во љубов. Тоа наводно било и главната причина за прекинувањето на врската меѓу познатиот актер и моделот Ирина Шајк, со која бил во врска четири години, а заедно имаат и ќерка. Во првото интервју што го дала Ирина по разделбата со Бредли,

Леди Гага се вселува во домот на Бредли  Купер!?

Леди Гага се вселува во домот на Бредли Купер!?

Неодамна магазинот „ In Touch“ дури објави дека парот очекува  дете. За истиот магазин сега анонимен извор близок на Гага и Бредли изјавил дека мегапопуларната пејачка  почнала да се вселува во куќата на Бредли во „Њујорк вредна 13,5 милиони долари. -Сега кога врската меѓу Ирина и Бредли е завршена, Гага нема да дозволи „Бредли“ да и „избега“ од рацете

Лејди Гага се всели во станот на Бредли Купер

Лејди Гага се всели во станот на Бредли Купер

Лејди Гага неодамна се всели во станот на глумецот Бредли Купер во Њујорк, пишува Star Hit. Тие се повикуваат на а пријател на актерот, кој тврди дека двојката живее заеедно скоро еден месец. Наводно, Гага освен што донела облека и лични предмети, нарачала и нов мебел за станот, пишува магазинот. „Брели е фокусиран на нивната врска која станува многу

(Фото) Ирина Шајк го откачи Бредли Купер, па се сликаше топлес

(Фото) Ирина Шајк го откачи Бредли Купер, па се сликаше топлес

Топ-моделот Ирина Шајк само неколку недели откако раскина со глумецот Бредли Купер, се сликаше топлес за интернет изданието на магазинот „Харперс Базар“. Ова е прва фотосесија на манекенката по раскинувањето. Таа, додека беше во врска со Купер, повеќе време поминуваше со семејството, а работата ѝ беше во втор план, пишуваат светските медиуми. Тие велат

Лејди Гага се всели во станот на Бредли Купер

Лејди Гага се всели во станот на Бредли Купер

Лејди Гага неодамна се всели во станот на глумецот Бредли Купер во Њујорк, пишува Star Hit. Тие се повикуваат на а пријател на актерот, кој тврди дека двојката живее заеедно скоро еден месец. Наводно, Гага освен што донела облека и лични предмети, нарачала и нов мебел за станот, пишува магазинот. „Брели е фокусиран на нивната врска која станува многу

ФОТО: Ирина се фотографираше топлес

ФОТО: Ирина се фотографираше топлес

Ирина Шајк за потребите на едиторијалот за еден магазин се фотографирала топлес првпат после раскинувањето со Бредли Купер. На фотографиите изгледа провокативно и докажал дека кариерата може да се одвои од приватниот живот. Ирина изгледа многу елегантно и префинето, а птиоа покажала дека е голем професионалец кога станува збор за моделингот. View this

Лејди Гага живее со Бредли Купер

Лејди Гага живее со Бредли Купер

Лејди Гага живее со актерот Бредли Купер, пишува StarHit, повикувајќи се на пријател на актерот. Околу еден месец таа живее со актерот, тврди пријателот. Лејди Гага внимателно ја разгледувала внатрешноста и веќе нарачала нов мебел, се вели во публикацијата. На 7 јуни стана познато дека Бредли Купер и рускиот модел, Ирина Шајк се разделиле по 4-годишна

(Фото) Ирина Шајк го откачи Бредли Купер, па се сликаше топлес

(Фото) Ирина Шајк го откачи Бредли Купер, па се сликаше топлес

Топ-моделот Ирина Шајк само неколку недели откако раскина со глумецот Бредли Купер, се сликаше топлес за интернет изданието на магазинот „Харперс Базар“. Ова е прва фотосесија на манекенката по раскинувањето. Таа, додека беше во врска со Купер, повеќе време поминуваше со семејството, а работата ѝ беше во втор план, пишуваат светските медиуми. Тие велат

Штотуку Ирина се исели, Лејди Гага се вселува во куќата на Бредли Купер

Штотуку Ирина се исели, Лејди Гага се вселува во куќата на Бредли Купер

Сега кога неговата врска со Ирина е завршена, Гага нема да дозволи Бредли да и се „лизне“ од рацете. По се изгледа дека сепак таа е виновна за раскинувањето на актерот и руската манекенка. Веќе со месеци се шушка дека американската пејачка, 33-годишната Лејди Гага и американскиот актер 44-годишниот Бредли Купер се заедно, а неодамна магазинот In Touch

ФОТО: Ирина се фотографираше топлес - први фотографии по раскинувањето со актерот

ФОТО: Ирина се фотографираше топлес - први фотографии по раскинувањето со актерот

Ирина Шајк за потребите на едиторијалот за еден магазин се фотографирала топлес првпат после раскинувањето со Бредли Купер. На фотографиите изгледа провокативно и докажал дека кариерата може да се одвои од приватниот живот. Ирина изгледа многу елегантно и префинето, а птиоа покажала дека е голем професионалец кога станува збор за моделингот. View this