притисни ентер »

(Фото) Викторија објави слика од Бекам и ќерка им Харпер која ги згрози фановите

(Фото) Викторија објави слика од Бекам и ќерка им Харпер која ги згрози фановите

Модната креаторка и поранешна пејачка Викторија Бекам објави фотографија од нејзиниот сопруг Дејвид Бекам и нивната девет годишна ќерка Харпер Севен, која ги згрози фановите. Таа објави фотографија на која Бекам и Харпер се бакнуваат во уста. Ова не е првпат таа да објави ваква слична фотографија, но голем број на фанови на социјалните мрежи … Continue