притисни ентер »

Луксузен хотел во Швајцарија нуди пакет-услуги „Ковид-19“

Луксузен хотел во Швајцарија нуди пакет-услуги „Ковид-19“

Во услугата на хотелот е вклучен минимален контакт со други луѓе. Пакетот вклучува престој во луксузен апартман, услуги на лекар специјалист, личен готвач, испорака на храна и дури и тестирање на коронавирус. View this post on Instagram Happy Sunday! A post shared by Le Bijou (@lebijou_switzerland) on Oct 6, 2019 at 7:00am PDT „Ле Бију“ има 42 апартмани

Луксузен хотел во Швајцарија нуди пакет-услуги „Ковид-19“

Луксузен хотел во Швајцарија нуди пакет-услуги „Ковид-19“

Во услугата на хотелот е вклучен минимален контакт со други луѓе. Пакетот вклучува престој во луксузен апартман, услуги на лекар специјалист, личен готвач, испорака на храна и дури и тестирање на коронавирус. View this post on Instagram Happy Sunday! A post shared by Le Bijou (@lebijou_switzerland) on Oct 6, 2019 at 7:00am PDT „Ле Бију“ има 42 апартмани

(ФОТО) Луксузен хотел во Швајцарија нуди пакет-услуги „Ковид-19“

(ФОТО) Луксузен хотел во Швајцарија нуди пакет-услуги „Ковид-19“

Во услугата на хотелот е вклучен минимален контакт со други луѓе. Пакетот вклучува престој во луксузен апартман, услуги на лекар специјалист, личен готвач, испорака на храна и дури и тестирање на коронавирус. View this post on Instagram Happy Sunday! A post shared by Le Bijou (@lebijou_switzerland) on Oct 6, 2019 at 7:00am PDT „Ле Бију“ има 42 апартмани

Ги следите ли на Инстаграм? Овие познати личности ќе ви ја направат изолацијата позабавна

Ги следите ли на Инстаграм? Овие познати личности ќе ви ја направат изолацијата позабавна

Самоизолацијата која се наметна од пандемијата со коронавирусот за многу познати личности стана причина да бидат поактивни на социјалните мрежи. И додека некои повремено објавуваат фотографии со долги пораки за заштита или поздрав кон фановите и семејството, некои ѕвеезди отидоа чекор понатаму па секојдневно ги забавуваат своите фанови и се обидуваат

Објавите на ѕвездите од карантин ги разбеснаа фановите: Мора да ви е тешко во тие големи вили

Објавите на ѕвездите од карантин ги разбеснаа фановите: Мора да ви е тешко во тие големи вили

Бројни светски ѕвезди побрзаа на социјалните мрежи да се пожалат на самоизолацијата и на фановите да им покажат дека псотојаното седење дома не мора да биде тешка работа. Па така, Кардашијанките и нивната мајка Крис Џенер им порачаа на фановите дека доколку тие можат да издржат во самоизолација во своите вили со огромните приватни полиња и коњи кои

Лица без шминка: Изолацијата овозможи да видиме како навистина изгледаат познатите

Лица без шминка: Изолацијата овозможи да видиме како навистина изгледаат познатите

Целиот свет е во изолација (или барем би требало да биде), а со цел да се зачува сопственото здравје и здравјето на другите и што побрзо да се надмине ситуацијата со КОВИД-19. Кај нас, а и во светот, познатите личности праќаат пораки за поддршка и молба за сите да останеме во своите домови. Исто така, дел од нив споделија како го поминуваат времето