притисни ентер »

(Фото) Хали Бери напорно тренира за новата улога

(Фото) Хали Бери напорно тренира за новата улога

Глумицата Хали Бери напорно тренира во вежбална за да се подготви за новата улога во филмот Bruised. Таа истовремено во филмот ја има главната улога, но е и режисер. Нејзините пријатели и колеги велат дека таа редовно вежба и внимава на исхраната. Во последниот период интезивно работи на тренинзи и е задоволна од постигнатите резултати. „Една од моите

(Фото) Хали Бери напорно тренира за новата улога

(Фото) Хали Бери напорно тренира за новата улога

Глумицата Хали Бери напорно тренира во вежбална за да се подготви за новата улога во филмот Bruised. Таа истовремено во филмот ја има главната улога, но е и режисер. Нејзините пријатели и колеги велат дека таа редовно вежба и внимава на исхраната. Во последниот период интезивно работи на тренинзи и е задоволна од постигнатите резултати. „Една од моите

ФОТО: Ја крена маичката и ги покажа стомачните

ФОТО: Ја крена маичката и ги покажа стомачните

Оскаровската Хали Бери (53) уште еднаш покажа дека годините не се никаква пречка за добар изглед. Таа на својот Инстаграм профил секојдневно објавува дел од нејзината рутина на вежбање, но вчера конечно ги покажа и стомачните мускули. Погледнете го нејзиното совршено тело:

Хали Бери и во шестата деценија секси: Ја крена маичката и ги покажа стомачните (ФОТО)

Хали Бери и во шестата деценија секси: Ја крена маичката и ги покажа стомачните (ФОТО)

Оскаровската Хали Бери (53) уште еднаш покажа дека годините не се никаква пречка за добар изглед. Таа на својот Инстаграм профил секојдневно објавува дел од нејзината рутина на вежбање, но вчера конечно ги покажа и стомачните мускули.

Хали Бери (53) ги покажа стомачните

Хали Бери (53) ги покажа стомачните

Оскаровската Хали Бери (53) уште еднаш покажа дека годините не се никаква пречка за добар изглед. Таа на својот Инстаграм профил секојдневно објавува дел од нејзината рутина на вежбање, но вчера конечно ги покажа и стомачните мускули. Имено, таа се подготвува за нејзиниот нов филм насловен како “Bruised“, во кој покрај тоа што ќе ја има главната улога,