притисни ентер »

Сораја објави како го поминува летниот одмор и каде (ФОТО)

Сораја објави како го поминува летниот одмор и каде (ФОТО)

Старлетата откако претходно уживаше на бреговите во Црна Гора сега се реши да замине подалеку и моментално престојува на Азурниот брег, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи таа навистина ужива во луксузот. Нејзината последна фотографија во која ги истакна големите гради собра неколку илјади лајкови и стотици коментари веднаш по објавувањето

Сораја објави како го поминува летниот одмор и каде (ФОТО)

Сораја објави како го поминува летниот одмор и каде (ФОТО)

Старлетата откако претходно уживаше на бреговите во Црна Гора сега се реши да замине подалеку и моментално престојува на Азурниот брег, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи таа навистина ужива во луксузот. Нејзината последна фотографија во која ги истакна големите гради собра неколку илјади лајкови и стотици коментари веднаш по објавувањето

70- годишен милијардер ја замени 20 – годишната девојка со нова, поатрактивна (ФОТО)

70- годишен милијардер ја замени 20 – годишната девојка со нова, поатрактивна (ФОТО)

Овој 70-годишник се чини дека сериозно ја сфатил изреката „помладо е послатко“, па во последно време тој е заинтересиран само за дами во нивните 20-ти години. View this post on Instagram Con gli straordinari artisti dello Smeralda Dinner Show. Vi aspettiamo tutte le sere per vivere l’atmosfera del @billionaireclubpc. #Billionaire #PortoCervo #billionaireportocervo

(Фото) Сораја објави како го поминува нејзиниот летен одмор - фановите полудеа

(Фото) Сораја објави како го поминува нејзиниот летен одмор - фановите полудеа

Старлетата откако претходно уживаше на бреговите во Црна Гора сега се реши да замине подалеку и моментално престојува на Азурниот брег, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи таа навистина ужива во луксузот. View this post on Instagram 🧜‍♀️ A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Jul 28, 2020 at 9:23am PDT Нејзината последна фотографија

Тајкунот има нова убавица, помлада е од него 46 години: Тоа било љубов на прв поглед! (ФОТО)

Тајкунот има нова убавица, помлада е од него 46 години: Тоа било љубов на прв поглед! (ФОТО)

Многу убавици како што се: Хајди Клум, Наоми Кемпбел, Елизабет Грегорачи и многу други, имале епизоди од животот со италијанскиот бизнисмен и некогашен прв човек а Формула 1, Флавио Бријаторе (70). Низата на помлади дами кои што влегуваат во врска со него не запира тука, сега на ред дојде финалистката на Мис на Италија од 2014-та година, Марија Лудовика

Колку е постар, толку помлади му се девојките: Заведе студентка на која би можел да ѝ биде дедо!

Колку е постар, толку помлади му се девојките: Заведе студентка на која би можел да ѝ биде дедо!

Флавио Бријаторе, поранешниот шеф на Рено во Формула 1 и поранешен косопственик на Квинс Парк Ренџерс, повторно е страсно заљубен. Овој пат, славниот италијански бизнисмен ја заведе Марија Лудовица Кампања, која е скоро три пати помлада (он има 70 години, има 24 години), поранешна кандидатка за титулата Мис Италија (2014), која се посвети на светот

Во кој рајски ресорт на Миконос ужива британската ријалити ѕвезда Зара МекДермот? (фото)

Во кој рајски ресорт на Миконос ужива британската ријалити ѕвезда Зара МекДермот? (фото)

Миконос дефинтивно е еден од омилените острови за летување на луѓето од целиот свет. Зара МекДермот (23) е британска ријалити ѕвезда која летово дефинитивно го живее нашиот сон. --> Додека нам границите ни се затворени, таа прво уживаше на Ибица, а сега е на одмор на грчкиот остров Миконос. Таа за престој го избра луксузниот ресорт „ Santa Marina,