притисни ентер »

Татко го избодел својот син во Скопско

Татко го избодел својот син во Скопско

МВР информира дека 53-годишниот З.Ц вчера во нивниот дом со остар предмет му нанел повреди на 22-годишниот син Ј.Ц. Момчето било однесено во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, а за инцидентот било известено и Основното јавно обвинителство. Се додава и дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Поранешниот градоначалник на Петровец си го избодел 22-годишниот син

Поранешниот градоначалник на Петровец си го избодел 22-годишниот син

Педесет и три годишниот З.Ц вчера во нивниот дом со остар предмет му нанел повреди на 22-годишниот син Ј.Ц. Полицијата соопшти дека вчера околу 14.50 часот во СВР Скопје – Полициско одделение Петровец било пријавено дека околу 13.30 часот во селото Ржаничино, скопско, по претходна расправија во домот, З.Ц. со остар предмет му нанел повреди на неговиот

Поранешен градоначалник и полицаец си го ранил синот со нож во Петровец

Поранешен градоначалник и полицаец си го ранил синот со нож во Петровец

Поранешен градоначалник и полицаец си го ранил синот со нож во Петровец Ж.Н. Пред 4 минути Напад со нож / Фото: МИА Тежок инцидент се случил вчера во скопското село Ржаничино, кога поранешниот градоначалник на општината Петровец и вработен во Бирото за јавна безбедност во МВР, Звонко Цветковски, со нож му нанел две убодни рани на неговиот 22-годишен

Татко со остар предмет си го нападнал 22 годишниот син во скопски Петровец

Татко со остар предмет си го нападнал 22 годишниот син во скопски Петровец

Татко со остар предмет си го нападнал 22 годишниот син во скопски Петровец На 26.09.2021 околу 14.50 часот во СВР Скопје – Полициско одделение Петровец било пријавено дека околу 13.30 часот во с.Ржаничино, скопско, по претходна расправија во домот, З.Ц.(53) со остар предмет му нанел повреди на неговиот син Ј.Ц.(22). Се преземаат мерки за расчистување

Поранешен градоначалник и полицаец си го ранил синот со нож во Петровец

Поранешен градоначалник и полицаец си го ранил синот со нож во Петровец

Тежок инцидент се случил вчера во скопското село Ржаничино, кога поранешниот градоначалник на општината Петровец и вработен во Бирото за јавна безбедност во МВР, Звонко Цветковски, со нож му нанел две убодни рани на неговиот 22-годишен син, Ј.Ц., пишува Плусинфо. Пред да се случи нападот, таткото и синот кратко се расправале, пишува порталот. Од Министерството

Скопјанец го нападнал својот син со остар предмет

Скопјанец го нападнал својот син со остар предмет

Млад скопјанец се здобил со повреди откако бил нападнат со остар предмет од својот татко. „На 26.09.2021 околу 14.50 часот во СВР Скопје – Полициско одделение Петровец било пријавено дека околу 13:30 часот во с.Ржаничино, скопско, по претходна расправија во домот, З.Ц.(53) со остар предмет му нанел повреди на неговиот син Ј.Ц.(22). Се преземаат мерки

Поранешниот градоначалник на Петровец си го избодел 22-годишниот син

Поранешниот градоначалник на Петровец си го избодел 22-годишниот син

Педесет и три годишниот З.Ц вчера во нивниот дом со остар предмет му нанел повреди на 22-годишниот син Ј.Ц. Полицијата соопшти дека вчера околу 14.50 часот во СВР Скопје - Полициско одделение Петровец било пријавено дека околу 13.30 часот во селото Ржаничино, скопско, по претходна расправија во домот, З.Ц. со остар предмет му нанел повреди на неговиот

СЕМЕЈНО НАСИЛСТВО: Екс градоначалник од СДСМ со нож го избодел 22-годишниот син

СЕМЕЈНО НАСИЛСТВО: Екс градоначалник од СДСМ со нож го избодел 22-годишниот син

Поранешен градоначалник и полициски службеник го избодел синот во семејна кавга, дозна утрово Нетпрес. Поранешниот градоначалник на Општина Петровец од редовите на СДСМ и вработен во Бирото за јавна безбедност во Министерството за внатрешни работи (МВР), Звонко Цветковски, вчера со две убодни рани со нож си го повредил 22-годишниот син Ј.Ц, пишува

Во скопско Ржаничино татко со нож му задал две убодни рани на својот 22 годишен син

Во скопско Ржаничино татко со нож му задал две убодни рани на својот 22 годишен син

МВР го потврди случајот, со информација дека вчера околу 13 и 30 часот по претходна расправија во домот, 53 годишниот З.Ц. со остар предмет му нанел повреди на неговиот 22 годишен син Ј.Ц. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР. Момчето било однесено во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“, а за инцидентот било известено и Основното

Поранешен градоначалник на Петровец со две убодни рани од нож го ранил својот 22 годишен син

Поранешен градоначалник на Петровец со две убодни рани од нож го ранил својот 22 годишен син

Поранешниот градоначалник на Општина Петровец од редовите на СДСМ и вработен во Бирото за јавна безбедност во Министерството за внатрешни работи (МВР), Звонко Цветковски, вчера со две убодни рани со нож си го повредил 22-годишниот син Ј.Ц, пишува Плусинфо. Информацијата за неколку македонски медиуми ја потврдиле и од МВР. На настанот претходела семејна

Поранешен градоначалник на Петровец со нож го прободел синот

Поранешен градоначалник на Петровец со нож го прободел синот

Поранешен градоначалник и полициски службеник го избодел синот во семејна кавга, дозна утрово Нетпрес . Поранешниот градоначалник на Општина Петровец од редовите на СДСМ и вработен во Бирото за јавна безбедност во Министерството за внатрешни работи (МВР), Звонко Цветковски, вчера со две убодни рани со нож си го повредил 22-годишниот син Ј.Ц, пишува

Поранешен градоначалник на Петровец и вработен во МВР Звонко Цветковски си го ранил синот со нож

Поранешен градоначалник на Петровец и вработен во МВР Звонко Цветковски си го ранил синот со нож

Утрово по кратка расправија, Звонко Цветковски, вработен во Бирото за јавна безбедност во МВР и поранешен градоначалник на Петровец од СДСМ, со две убодни рани во стомакот си го ранил синот. Од МВР го потврдија инцидентот. Синот веднаш бил однесен во Клиничкиот центар „Мајка Тереза“. За инцидентот било известено и Основното јавно обвинителство за извршено