притисни ентер »

Лазаров и Нант по голем пресврт „чекираа“ полуфинале во Купот

Лазаров и Нант по голем пресврт „чекираа“ полуфинале во Купот

Нант покажа две лица во четвртфиналната пресметка во рамките на Купот на Франција против Дункерк кого го совлада со 20-22 и се најде на чекор до финалето. Тимот за кого настапува капитенот на македонската репрезентација, Кирил Лазаров одигра крајно лошо прво полувремето во кое постигна само девет гола, наспроти 14-те на противникот. По одморот Нант

Лазаров и Нант по голем пресврт „чекираа“ полуфинале во Купот

Лазаров и Нант по голем пресврт „чекираа“ полуфинале во Купот

Нант покажа две лица во четвртфиналната пресметка во рамките на Купот на Франција против Дункерк кого го совлада со 20-22 и се најде на чекор до финалето. Тимот за кого настапува капитенот на македонската репрезентација, Кирил Лазаров одигра крајно лошо прво полувремето во кое постигна само девет гола, наспроти 14-те на противникот. По одморот Нант

Лазаров и Нант по голем пресврт „чекираа“ полуфинале во Купот

Лазаров и Нант по голем пресврт „чекираа“ полуфинале во Купот

Нант покажа две лица во четвртфиналната пресметка во рамките на Купот на Франција против Дункерк кого го совлада со 20-22 и се најде на чекор до финалето. Тимот за кого настапува капитенот на македонската репрезентација, Кирил Лазаров одигра крајно лошо прво полувремето во кое постигна само девет гола, наспроти 14-те на противникот. По одморот Нант