притисни ентер »

ПУКАЊЕ ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР. Среде Белград ранет член на Пинк Пантер

ПУКАЊЕ ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР. Среде Белград ранет член на Пинк Пантер

Александар Шарац (35), член на криминалната организација Пинк Пантер, денес околу 16 часот во гаражата на Трговскиот центар Ушче во Белград е застрелан. Како што дознава Телеграф.рс, напаѓачот му пришол на Шарац во моментот кога тој се приближувал до своето возило мерцедес и му испукал два куршума во главата, а потоа избегал. Шарац паднал, а убиецот

ПУКАЊЕ ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР. Среде Белград ранет член на Пинк Пантер

ПУКАЊЕ ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР. Среде Белград ранет член на Пинк Пантер

Александар Шарац (35), член на криминалната организација Пинк Пантер, денес околу 16 часот во гаражата на Трговскиот центар Ушче во Белград е застрелан. Како што дознава Телеграф.рс, напаѓачот му пришол на Шарац во моментот кога тој се приближувал до своето возило мерцедес и му испукал два куршума во главата, а потоа избегал. Шарац паднал, а убиецот

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

На паркингот пред трговскиот центар во Нов Белград, каде што попладенво околу 16:40 часот се случило пукање, во кое тешко бил ранет еден маж, во моментов се врши увид од страна на белградската полиција, пренесуваат српските медиуми. Според „Танјуг“ во тек е интензивно пребарување на околината со цел да се пронајде напаѓачот. Порталот „Блиц“, пак, информира

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

На паркингот пред трговскиот центар во Нов Белград, каде што попладенво околу 16:40 часот се случило пукање, во кое тешко бил ранет еден маж, во моментов се врши увид од страна на белградската полиција, пренесуваат српските медиуми. Според „Танјуг“ во тек е интензивно пребарување на околината со цел да се пронајде напаѓачот. Порталот „Блиц“, пак, информира

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

На паркингот пред трговскиот центар во Нов Белград, каде што попладенво околу 16:40 часот се случило пукање, во кое тешко бил ранет еден маж, во моментов се врши увид од страна на белградската полиција, пренесуваат српските медиуми. Според „Танјуг“ во тек е интензивно пребарување на околината со цел да се пронајде напаѓачот. Порталот „Блиц“, пак,информира

Во Белград, застрелан Александар Шарац, член на криминалната група „Пинк пантер“

Во Белград, застрелан Александар Шарац, член на криминалната група „Пинк пантер“

Денеска околу 16 часот, во подземната гаража на Трговскиот центар „Ушче“ во Белград, застрелан е Александар Шарац, член на криминалната група „Пинк Пантер“. Како што известуваат српските медиуми, 35-годишниот Шарац е во сериозна состојба откако напаѓачот со два куршума го погодил во задниот дел од главата. Напаѓачот имал црвена јакна, капа и хируршка

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

На паркингот пред трговскиот центар во Нов Белград, каде што попладенво околу 16:40 часот се случило пукање, во кое тешко бил ранет еден маж, во моментов се врши увид од страна на белградската полиција, пренесуваат српските медиуми. Според „Танјуг“ во тек е интензивно пребарување на околината со цел да се пронајде напаѓачот. Порталот „Блиц“, пак, информира

На паркинг во трговски центар во Белград обид за ликвидација на член на Пинк Пантер

На паркинг во трговски центар во Белград обид за ликвидација на член на Пинк Пантер

Александар Шарац (35), член на криминалната организација Пинк Пантер, денес околу 16 часот во гаражата на Трговскиот центар Ушче во Белград е застрелан. Како што дознава Телеграф.рс , напаѓачот му пришол на Шарац во моментот кога тој се приближувал до своето возило Мерцедес и му испукал два истрела во главата, а потоа избегал. Шарац паднал, а убиецот

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

На паркингот пред трговскиот центар во Нов Белград, каде што попладенво околу 16:40 часот се случило пукање, во кое тешко бил ранет еден маж, во моментов се врши увид од страна на белградската полиција, пренесуваат српските медиуми. Според „Танјуг“ во тек е интензивно пребарување на околината со цел да се пронајде напаѓачот. Порталот „Блиц“, пак,информира

Ликвидиран припадник на Пинк Пантер во Белград (ВИДЕО)

Ликвидиран припадник на Пинк Пантер во Белград (ВИДЕО)

Александар Шарац (35), член на криминалната организација Пинк Пантер, е застрелан денеска околу 16 часот во гаражата на Трговскиот центар Уже во Белград. Како што дознава Телеграф.рс, напаѓачот и пришол на жртвата во моментот кога таа се приближувала до нејзиното возило Мерцедес и испукал два истрела во главата, а потоа избегал. Полицијата веднаш го

Во Белград, застрелан Александар Шарац, член на криминалната група „Пинк пантер“

Во Белград, застрелан Александар Шарац, член на криминалната група „Пинк пантер“

Денеска околу 16 часот, во подземната гаража на Трговскиот центар „Ушче“ во Белград, застрелан е Александар Шарац, член на криминалната група „Пинк Пантер“. Како што известуваат српските медиуми, 35-годишниот Шарац е во сериозна состојба откако напаѓачот со два куршума го погодил во задниот дел од главата. Напаѓачот имал црвена јакна, капа и хируршка

Ликвидиран припадник на Пинк Пантер во Белград

Ликвидиран припадник на Пинк Пантер во Белград

Александар Шарац (35), член на криминалната организација Пинк Пантер, е застрелан денеска околу 16 часот во гаражата на Трговскиот центар Уже во Белград. Како што дознава Телеграф.рс, напаѓачот и пришол на жртвата во моментот кога таа се приближувала до нејзиното возило Мерцедес и испукала два истрела во главата, а потоа избегала. Полицијата веднаш

Познатиот трговски центар Ушче во Белград како на крими филм - еве како било пукано во млад човек

Познатиот трговски центар Ушче во Белград како на крими филм - еве како било пукано во млад човек

Познатиот трговски центар Ушче во Белград попладнево бил како на крими филм, бидејќи таму е ранет со пиштол човек во главата. Во гаражата на ТЦ Уше на нивото од минус 1, денес околу 16.20 часот, се случило пукање во кое 35 годишниот Александар Ш. биле ранет со еден или два истрела во главата, пренесува Курир.рс. Силни полициски сили го пребаруваа трговскиот

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

На паркингот пред трговскиот центар во Нов Белград, каде што попладенво околу 16:40 часот се случило пукање, во кое тешко бил ранет еден маж, во моментов се врши увид од страна на белградската полиција, пренесуваат српските медиуми. Според „Танјуг“ во тек е интензивно пребарување на околината со цел да се пронајде напаѓачот. Порталот „Блиц“, пак, информира

Пykaњe вo Нов Белград cpeд бeл дeн: Meтa бил члeн нa kpиминaлнaтa гpyпa „Пинк Пaнтep“

Пykaњe вo Нов Белград cpeд бeл дeн: Meтa бил члeн нa kpиминaлнaтa гpyпa „Пинк Пaнтep“

На паркингот пред трговскиот центар во Нов Белград, каде што попладенво околу 16:40 часот се случило пукање, во кое тешко бил ранет еден маж, во моментов се врши увид од страна на белградската полиција, пренесуваат српските медиуми. Според „Танјуг“ во тек е интензивно пребарување на околината со цел да се пронајде напаѓачот. Порталот „Блиц“, пак, информира

(Видео) Во Белград ликвидиран е криминалецот Шарац

(Видео) Во Белград ликвидиран е криминалецот Шарац

Александар Шарац (35), член на криминалната организација Пинк Пантер, е застрелан денеска во гаражата на Трговскиот центар Уже во Белград. Како што пренесува Телеграф.рс, напаѓачот и пришол на жртвата во моментот кога таа се приближувала до нејзиното возило Мерцедес и испукал два истрела во главата, а потоа избегал. Полицијата веднаш го однела застреланиот

Во Белград пукано во член на „Пинк Пантер?

Во Белград пукано во член на „Пинк Пантер?

Во Нов Белград на паркингот ТЦ „Ушче“ попладнево околу 16 часот се случило пукање, а полицијата го блокирала влезот во Нов Белград, пишува Б92 . Пукањето се случило на влезот на паркингот на трговскиот центар, и според првичните информации едно лице е рането. Медиумите јавуваат дека е пукано во А.Ш. за кој се тврди дека е припадник на групата „Пинк

Пукање во Белград: Едно лице рането на паркинг пред трговски центар

Пукање во Белград: Едно лице рането на паркинг пред трговски центар

Ова е втор инцидент во Белград во последниве неколку дека. Пред два дена во кафуле во Белград беше фрлена рачна бомба. На паркинг пред трговскиот центар во Белград околу 16 часот се случи пукање. Брзата помош за „Блиц“ потврди дека е повредено едно машко лице. – Лицето е пренесено во Ургентниот центар со повреди – велат од од Ургентниот центар за „Блиц“

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

Пукање во Нов Белград, мета бил член на криминалната група „Пинк Пантер“

На паркингот пред трговскиот центар во Нов Белград, каде што попладенво околу 16:40 часот се случило пукање, во кое тешко бил ранет еден маж, во моментов се врши увид од страна на белградската полиција, пренесуваат српските медиуми. Според „Танјуг“ во тек е интензивно пребарување на околината со цел да се најде напаѓачот. Порталот „Блиц“, пак, информира