притисни ентер »

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Ѕвездата на филмовите „The Hunger Games“ Лијам Хемсврот, кој после 10 години се раздели со ејачката Мајли Сајрус, објави емотивна порака во која наведе дека не лут и дека и посакува се најдобро во животот. Всушност, австралискиот актер (26) и пејачката Мајли Сајрус (26) се разделија после 10 годишна врска и после помалку од година дена брак. Лијам

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Лијам Хемсворт не жали што се разделиле со Мајли Сајрус

Ѕвездата на филмовите The Hunger Games, Лијам Хемсврот, кој по 10 години се раздели со пејачката Мајли Сајрус, објави емотивна порака во која наведе дека не лут и дека ѝ посакува сè најдобро во животот. Всушност, австралискиот актер (26) и пејачката Мајли Сајрус (26) се разделија по 10-годишна врска и по помалку од година дена брак. Лијам деновите

Лиам Хемсворт за Мајли: „Ѝ посакувам само здравје и среќа“

Лиам Хемсворт за Мајли: „Ѝ посакувам само здравје и среќа“

Деновиве, разделбата на Лиам Хемсворт и Мајли Сајрус е жешка тема. Откако папараците и новинарите со денови ја нарушуваа приватноста на 29-годишниот актер и ширеа лажни изјави во негово име, тој одлучи да објави кратка порака за разделбата со 26-годишната пејачка. Здраво на сите! Само една брза порака за да ви кажам дека со Мајли неодамна се разделивме

„НЕМАTE ПОИМ КАКО СЕ ЧУВСТВУВАМ“: Познатиот актер пpoговори откако сопругата го ocтави поради девојка

„НЕМАTE ПОИМ КАКО СЕ ЧУВСТВУВАМ“: Познатиот актер пpoговори откако сопругата го ocтави поради девојка

Целиот свет не престанува да зборува за разводот на актерот Лиам Хемсворт и пејачката и актерка Мајли Сајрус, а сега убавиот Австралијанец конечно се огласии неговите зборови растажија многумина. „Вие немате идеја како се чувствувам сега“, рече Лиам, цитирајќи а пренесува „Дејли Меил Австралија“, па додава: – Не сакам да зборувам за тоа …, но според

„Немате поим како сега се чувствувам“: Познатиот актер проговори откако сопругата Мајли Сајрус го остави поради девојка!

„Немате поим како сега се чувствувам“: Познатиот актер проговори откако сопругата Мајли Сајрус го остави поради девојка!

фото:инстаграм Целиот свет не престанува да зборува за разводот на актерот Лиам Хемсворт и пејачката и актерка Мајли Сајрус, а сега убавиот Австралијанец конечно се огласии неговите зборови растажија многумина. „Вие немате идеја како се чувствувам сега“, рече Лиам, цитирајќи а пренесува „Дејли Меил Австралија“, па додава: – Не сакам да зборувам за

„Лиам не сакал брачна терапија“ - Мајли Сајрус се теши во прегратката на новата девојка

„Лиам не сакал брачна терапија“ - Мајли Сајрус се теши во прегратката на новата девојка

Двете ставија крај на браковите, но Мајли за разделбата со Лиам на моменти делумно го обвинува и него. Мајли Сајрус (26) ги изненади фановите откако потврди дека става крај на 7-месечниот брак со Лиам Хемсворт, неколку часа откако беше фотографирана како ја бакнува новата девојка Кејтлин Картер (30). Тие уживаа на идиличното италијанско езеро Комо,

Мајли Сајрус по разводот ужива во бакнежите на пријателката на одмор во Италија (ФОТО)

Мајли Сајрус по разводот ужива во бакнежите на пријателката на одмор во Италија (ФОТО)

По помалку од една година во брак , Мајли се разведе од Лијам , но знаејќи ја нивната десетгодишна турбулентна врска , не се знае како сето тоа ќе заврши. -Лиам и Мајли решија да се разведат. Како партнери и лица кои постојано се менуваат , тие решија дека е најдобро во моментот да се насочат кон себеси и нивните кариери. Тие ќе останат подеднакво

Лиам скршен по разделбата со Мајли и јавното понижување: „Многу ми е тешко!“

Лиам скршен по разделбата со Мајли и јавното понижување: „Многу ми е тешко!“

Мајли Сајрус од своите тинејџерски денови беше во врска со Лиам Хемсворт , после што имаа бурно раскинување, па повторно се смирија и на крајот се венчаа. Нивниот брак траеше само половина година, а сето тоа го уништила Мајли, со нејзината слабост кон понежниот пол, со што не можела да се избори. Па така, пејачката е фатена со Кејтлин Картер , додека

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разведуваат затоа што таа не сакала дете

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разведуваат затоа што таа не сакала дете

Пејачката Мајли Сајрус (26) минатата година се омажи за актерот Лиам Хемсворт (29). Нивниот брак се чинеше совршен на прв поглед, сепак, пејачката изненади со веста дека се разведуваат. На социјалните мрежи, таа сподели фотографија на која не носи венчален прстен. Како причина, таа изјави дека обајцата треба да се концентрираат на себе и на своите

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разведуваат затоа што таа не сакала дете

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разведуваат затоа што таа не сакала дете

Пејачката Мајли Сајрус (26) минатата година се омажи за актерот Лиам Хемсворт (29). Нивниот брак се чинеше совршен на прв поглед, сепак, пејачката изненади со веста дека се разведуваат. На социјалните мрежи, таа сподели фотографија на која не носи венчален прстен. Како причина, таа изјави дека обајцата треба да се концентрираат на себе и на своите

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разведуваат затоа што таа не сакала дете

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разведуваат затоа што таа не сакала дете

Пејачката Мајли Сајрус (26) минатата година се омажи за актерот Лиам Хемсворт (29). Нивниот брак се чинеше совршен на прв поглед, сепак, пејачката изненади со веста дека се разведуваат. На социјалните мрежи, таа сподели фотографија на која не носи венчален прстен. Како причина, таа изјави дека обајцата треба да се концентрираат на себе и на своите

Мајли Сајрус проговори оти сепак ја привлекуваат жени

Мајли Сајрус проговори оти сепак ја привлекуваат жени

Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт се разведоа... Имаше шпекулации дека Мајли го прекинала нивниот брак поради друга жена. Двајцата беа во врска полни 10 години, а стапија во брак во декември 2018 година. Пејачката била снимана како разменува нежности со Кејтлин Картер за време на одморот и признава дека жени се уште ја привлекуваат.

Мајли Сајрус го остави сопругот по 8 месеци брак и со девојката отиде на одмор

Мајли Сајрус го остави сопругот по 8 месеци брак и со девојката отиде на одмор

Славната холивудска двојка, поп-ѕвездата Мајли Сајрус (27) и актерот Лијам Хемсворт (29), се разделија по 8 месеци брак. Двојката била заедно од 2010 со низа прекини и смирувања. – Одлучија да се посветат на кариерите и на грижата на заедничките домашни миленици – потврди нивниот портпарол. Не помина долго пред папараците да ја уловат Мајли Сајрус

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разведуваат затоа што таа не сакала дете

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разведуваат затоа што таа не сакала дете

Пејачката Мајли Сајрус (26) минатата година се омажи за актерот Лиам Хемсворт (29). Нивниот брак се чинеше совршен на прв поглед, сепак, пејачката изненади со веста дека се разведуваат. На социјалните мрежи, таа сподели фотографија на која не носи венчален прстен. Како причина, таа изјави дека обајцата треба да се концентрираат на себе и на своите

По само неколку месеци брак Лиам Хемсворт и Мајли Сајрус се разведуваат

По само неколку месеци брак Лиам Хемсворт и Мајли Сајрус се разведуваат

Разводот на Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт е реалност. Официјалниот претставник на пејачката го потврди тоа, пренесува People. „Лиам и Мајли се разделија“, рече портпаролот на Сајрус. Ве молиме, почитувајте ја нивната одлука и правото на приватност “. Гласини за распадот меѓу двајцата почнаа да се шират откако Мајли објави на својата страница на Инстаграм

По осум месеци брак се разведува Мајли Сајрус

По осум месеци брак се разведува Мајли Сајрус

Светските медиуми пишуваат дека пејачката Мајли Сајрус и актерот Лијам Хемсворт се разведуваат и тоа по само осум месеци брак. Се започнало кога фановите забележале дека музичката ѕвезда не го носи свршеничкиот прстен на раката. – Лијам и Мајли се договориле дека ќе се разделат на некое време. Постојано се менуваат како партнери и поединци па одлучиле

Мајли се разведува - ФАТЕНА КАКО СЕ БАКНУВА СО ДЕВОЈКА!

Мајли се разведува - ФАТЕНА КАКО СЕ БАКНУВА СО ДЕВОЈКА!

Наголемо се шпекулира дека Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разделиле после 8 месеци брак. Се почнало кога фановите забележале Мајли дека не ја носи бурмата. Дека нешто се случува потврдил и ПР на пејачката и актерка. „Ве молам почитувајте го нивниот избор и дајте им приватност“, стои во соопштението. Инаку, светските медиуми пишуваат дека Мајли наводно

Мајли се разведува - ФАТЕНА КАКО СЕ БАКНУВА СО ДЕВОЈКА!

Мајли се разведува - ФАТЕНА КАКО СЕ БАКНУВА СО ДЕВОЈКА!

Наголемо се шпекулира дека Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разделиле после 8 месеци брак. Се почнало кога фановите забележале Мајли дека не ја носи бурмата. Дека нешто се случува потврдил и ПР на пејачката и актерка. „Ве молам почитувајте го нивниот избор и дајте им приватност“, стои во соопштението. Инаку, светските медиуми пишуваат дека Мајли наводно

(Фото) Мајли Сајрус се бакнува со девојката,затоа и се разведе по 8 месеци брак

(Фото) Мајли Сајрус се бакнува со девојката,затоа и се разведе по 8 месеци брак

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт се разделија. 26-годишната пејачка и актерка и 29-годишниот актер објавија дека се разведуваат по осум месеци брак. „Мајли и Лиам се согласија да се разделат. Континуирано менувајќи се како партнери и индивидуи, тие одлучија дека најдобро е и двајцата да се фокусираат на себе и нивните кариери. Тие сè уште ќе останат посветени