притисни ентер »

Неверојатен настап на Перо Антиќ – Гангам стајл (ВИДЕО)

Неверојатен настап на Перо Антиќ – Гангам стајл (ВИДЕО)

Македонскиот кошаркар Перо Антиќ објави несекојдневно видео од неговата игра, но овојпат не на терените, туку во собата со синот. Тој  на својот Инстаграм профил објави видео на кое се гледа како заедно со неговиот син играат на познатиот хит Гангам стајл. Антиќ доби низа лајкови и позитивни коментари од своите следбеници.

Неверојатен настап на Перо Антиќ – Гангам стајл (ВИДЕО)

Неверојатен настап на Перо Антиќ – Гангам стајл (ВИДЕО)

Македонскиот кошаркар Перо Антиќ објави несекојдневно видео од неговата игра, но овојпат не на терените, туку во собата со синот. Тој  на својот Инстаграм профил објави видео на кое се гледа како заедно со неговиот син играат на познатиот хит Гангам стајл. Антиќ доби низа лајкови и позитивни коментари од своите следбеници.

Досега го немаме видено во вакво светло:  Перо Антиќ заигра Гангам стајл (ВИДЕО)

Досега го немаме видено во вакво светло: Перо Антиќ заигра Гангам стајл (ВИДЕО)

Новиот претседател на кошаркарската федерација, Перо Антиќ на својот Инстаграм профил објави преслатко видео. Имено на видеото заедно со неговото синче играат на добро познатиот хит, Гангам стајл. Погледнете како изгледаше тоа: View this post on Instagram Daily practice with one of my coaches #Petar #MyPrince A post shared by Antic Pero Official Instagram

ВИДЕО: Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето

ВИДЕО: Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето

ВИДЕО: Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето Новиот претседател на кошаркарската федерација, Перо Антиќ на својот Инстаграм профил објави преслатко видео на кое заедно со неговото синче играат на добро познатиот хит, Гангам стајл.