притисни ентер »

Силувањето е под видео надзор

Силувањето е под видео надзор

Руски модел обвини еден од најпознатите тамошни фотографи дека ја силувал. 26 годишната Дарја Фисун вели дека дошла кај 56 годишниот Сергеј Бремјенев (пред чиј објектив имаат застанато Пачино, Плесецкаја, Бродски...), дека испиле по една чаша вино а потоа монструмот нагрнал на неа, случај кој го пријавила веднаш по излегувањето од неговиот апартман