притисни ентер »

(Фото) Натали Имбрулија првпат стана мајка

(Фото) Натали Имбрулија првпат стана мајка

Светската пејачка Натали Имбрулиа, стана мајка на 45 години. Таа на Инстаграм откри дека се породила пред неколку дена и дека добила син. Ова е прво дете на австралиската пејачка која се прослави со хитот „Торн“. „Добре дојде Макс Валентин Имбруглиа“  напиша Натали под сликаташто ја објави на социјалните мрежи. Таа објави дека е бремена во јули годинава

(Фото) Натали Имбрулија првпат стана мајка

(Фото) Натали Имбрулија првпат стана мајка

Светската пејачка Натали Имбрулиа, стана мајка на 45 години. Таа на Инстаграм откри дека се породила пред неколку дена и дека добила син. Ова е прво дете на австралиската пејачка која се прослави со хитот „Торн“. „Добре дојде Макс Валентин Имбруглиа“  напиша Натали под сликаташто ја објави на социјалните мрежи. Таа објави дека е бремена во јули годинава

Славната пејачка се породи на 44 години, но не го откри името на таткото ФОТО

Славната пејачка се породи на 44 години, но не го откри името на таткото ФОТО

Пејачката среќната вест ја објавила на својот Инстаграм-профил објавувајќи фотографија на која ја држи минијатурното раче на новородениот син. Познатата австралиска поп-пејачка Натали Имбрулија, чиј хит „Торн“ ги освои топ-листите низ целиот свет во 90-тите години, стана мајка на 44-годишна возраст. Пејачката среќната вест ја објавила на својот Инстаграм-профил

СТАНА МАЈКА за прв пат на 45 години! Познатата пејачка не ја крие среќата

СТАНА МАЈКА за прв пат на 45 години! Познатата пејачка не ја крие среќата

Не сум голтнала лубеница. Го чекам своето прво дете кое треба да пристигне оваа есен, напишала пред неколку месеци пејачката. Познатат пејачка Натали Имбруглиа, која стекна светска слава благодарејќи на хитот „Торн“, на својот инстаграм-профил објави дека добила син. „Добре дојде Макс Валентин Имбруглиа“  напиша Натали под сликата на која го држи синчето

Познатата пејачка не ја крие среќата: На 44 години го доби првото дете преку вештачко оплодување од  донор на сперма

Познатата пејачка не ја крие среќата: На 44 години го доби првото дете преку вештачко оплодување од донор на сперма

фото:инстаграм Светски познатата пејачка Натали Имбруглија, која популарноста ја стекна со хитот „Torn“, на својот Инстаграм профил објави дека добила син. -Добредојде Макс Валентин Имбруглија, напиша Натали за фотографијата на која синот ја држи за прст. Имено, Натали во јули годинава објави дека е бремена, при што откри дека забременила преку вештачко

Забремени со ин-витро: Натали Имбрулија доби син

Забремени со ин-витро: Натали Имбрулија доби син

Популарната Натали Имбрулија на Инстаграм објави дека добила син, на кој му го дала името Макс Валентин. Она што многумина го забележале е дека бебето го носи нејзиното презиме. Таа пред неколку месеци за јавноста откри дека забременила преку ин-витро процедура, со помош на купена сперма. Натали стана мајка на 44-годишна возраст и ова е нејзино прво

Познатата пејачка не ја крие среќата: На 44 години го доби првото дете, и се исполни најголемата желба

Познатата пејачка не ја крие среќата: На 44 години го доби првото дете, и се исполни најголемата желба

Светски познатата пејачка Натали Имбрулија , која популарноста ја стекна со хитот „Torn“ , на својот Инстаграм профил објави дека добила син. Добредојде Макс Валентин Имбруглија, напиша Натали за фотографијата на која синот ја држи за прст. Имено, Натали во јули годинава објави дека е бремена, при што откри дека забременила преку вештачко оплодување

Фото: Натали Имбрулија роди син на 44 години!

Фото: Натали Имбрулија роди син на 44 години!

Прекрасната пејачка Натали Имбрулија роди син на 44 години откако пред само неколку месеци објави дека го очекува првото дете со помош на Ин витро процедура. Шармантната 44 годишна пејачка реши да не го објавува името на донаторот на сперма, единствено обелодени дека родила здраво момче на кого му го дала името Макс Валентајн. Под фотографијата што