ВИДЕО: Бујното деколте на презгодната плавуша ги остави сите без здив

Презгодната Линзи Палас објави видео и своите фанови ги остави без здив. Оваа првокативна убавица позната по своето бујно деколте на Инстаграм ја следат девет милиони луѓе. Нејзината популарност постојано расте, а таа секојдневно го радува светот  со своите провокативни фотографии. Таа е родена во Луизијана,, а работии како манекенка во Лос Анџелес