притисни ентер »

Наташа Беквалац „условена“ од соработниците: Не смее да се заљуби до 14 февруари идната година, а еве зошто

Наташа Беквалац „условена“ од соработниците: Не смее да се заљуби до 14 февруари идната година, а еве зошто

Наташа Беквалац на големо се подготвува за големиот солистички концерт со кој ќе одбележи 20 години од својата успешна музичка кариера на 14 февруари 2020 година во белградската Арена. За новинарите популарната пејачка откри интересен факт – имено, нејзините соработници ја принудиле да потпише договор дека нема да се вљуби до Денот на вљубените за

Наташа Беквалац откри колку е висока… и тешка!

Наташа Беквалац откри колку е висока… и тешка!

Наташа Беквалац вредно работи на подготовките на својот голем солистички концерт во белградската „Арена“, закажан за Денот на вљубените, 14 февруари идната година, со кој ќе одбележи 20 години успешна кариера. Новосадската барбика ги насмеа своите обожаватели, а малку и ги збуни, признавајќи им дека смета дека има вишок килограми кои сака да ги симне