притисни ентер »

Ким Кардашијан ја претстави најновата линија хулахопки

Ким Кардашијан ја претстави најновата линија хулахопки

Иако јавноста нашироко ја озборува недамнешната вест за нејзиниот развод, Ким Кардашијан не дозволува тоа да ја попречува во нејзината работа. View this post on Instagram A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) Во понеделникот, прв пат по Божиќните празници, старлетата објави фотографија на својот Инстаграм профил. Позираше во црн градник

(ФОТО) За медиумите главна тема е нејзиниот развод, а таа си ПОЗИРА ПО ДОЛНА ОБЛЕКА

(ФОТО) За медиумите главна тема е нејзиниот развод, а таа си ПОЗИРА ПО ДОЛНА ОБЛЕКА

Иако деновиве нејзиниот развод е главна тема на медиумите, Ким Кардашијан се обидува да го игнорира. Наместо болниот процес на поделба на имотот и борбата околу старателството што ја чека наскоро, ријалити ѕвездата и сопственик на неколку модни и козметички компании се концентрираа на работата. Таа сподели нова сочна фотографија во долна облека на

(ФОТО) За медиумите главна тема е нејзиниот развод, а таа си ПОЗИРА ПО ДОЛНА ОБЛЕКА

(ФОТО) За медиумите главна тема е нејзиниот развод, а таа си ПОЗИРА ПО ДОЛНА ОБЛЕКА

Иако деновиве нејзиниот развод е главна тема на медиумите, Ким Кардашијан се обидува да го игнорира. Наместо болниот процес на поделба на имотот и борбата околу старателството што ја чека наскоро, ријалити ѕвездата и сопственик на неколку модни и козметички компании се концентрираа на работата. Таа сподели нова сочна фотографија во долна облека на

Ким објави прва фотографија по гласините дека се разведува,сите ја забележаа левата рака

Ким објави прва фотографија по гласините дека се разведува,сите ја забележаа левата рака

Таа позира во хулахопки и долна облека со цел да го промовира својот моден бренд „Скимс“, но детал на нејзината рака го привлече вниманието на обожавателите. Како што може да се види на фотографиите, Ким не носи бурма, па многумина почнаа да шпекулираат дека на овој начин таа всушност ги потврдува гласините за развод. View this post on Instagram A

Ким Кардашијан ја објави првата фотографија по гласините за развод со Канје Вест

Ким Кардашијан ја објави првата фотографија по гласините за развод со Канје Вест

Откако светските медиуми почнаа да пишуваат дека еден од најпопуларните парови во светот, Ким Кардашијан и раперот Канје Вест се разведуваат, Ким со денови не беше активна на социјалните мрежи, но сега конечно „се врати“ со нова фотографија. На фотографијата што ја објави на својот инстаграм – профил, Кардашијан позира само во хулахопки и долна облака

Ким Кардашијан ја објави првата фотографија по гласините за разводот со Канје Вест

Ким Кардашијан ја објави првата фотографија по гласините за разводот со Канје Вест

Откако светските медиуми почнаа да пишуваат дека еден од најпопуларните парови во светот, Ким Кардашијан и раперот Канје Вест се разведуваат, Ким со денови не беше активна на социјалните мрежи, но сега конечно „се врати“ со нова фотографија. На фотографијата што ја објави на својот инстаграм – профил, Кардашијан позира само во хулахопки и долна облака

БОМБАСТИЧНА ПРОМОЦИЈА НА ДОЛНА ОБЛЕКА – КИМ ГИ ЗАПАЛИ ФАНОВИТЕ (фото)

БОМБАСТИЧНА ПРОМОЦИЈА НА ДОЛНА ОБЛЕКА – КИМ ГИ ЗАПАЛИ ФАНОВИТЕ (фото)

И покрај тоа што е на пат да се разведе од сопругот, Ким сè уште работи напорно. Таа реализираше провокативна фото-сесија за промоција на нејзината нова линија за долна облека Ѕвездата од „KUWTK“ минува низ тежок период во животот поради случувањата со нејзиниот сопруг Канје Вест. Оваа недела се дозна дека бракот на Ким и Канје е завршен, а извори

ЛАНСИРАШЕ НОВА ЛИНИЈА ЗА ДОЛНА ОБЛЕКА - Ким Кардашијан ја покажа перфектната фигура  (ФОТО)

ЛАНСИРАШЕ НОВА ЛИНИЈА ЗА ДОЛНА ОБЛЕКА - Ким Кардашијан ја покажа перфектната фигура (ФОТО)

И покрај тоа што е на пат да се разведе од сопругот, Ким сè уште работи напорно. Таа реализираше провокативна фото-сесија за промоција на нејзината нова линија за долна облека Ѕвездата од „KUWTK“ минува низ тежок период во животот поради случувањата со нејзиниот сопруг Канје Вест. Оваа недела се дозна дека бракот на Ким и Канје е завршен, а извори

ЛАНЦИРАШЕ НОВА ЛИНИЈА ЗА ДОЛНА ОБЛЕКА - Ким Кардашијан ја покажа перфектната фигура на промоцијата (ФОТО)

ЛАНЦИРАШЕ НОВА ЛИНИЈА ЗА ДОЛНА ОБЛЕКА - Ким Кардашијан ја покажа перфектната фигура на промоцијата (ФОТО)

И покрај тоа што е на пат да се разведе од сопругот, Ким сè уште работи напорно. Таа реализираше провокативна фото-сесија за промоција на нејзината нова линија за долна облека Ѕвездата од „KUWTK“ минува низ тежок период во животот поради случувањата со нејзиниот сопруг Канје Вест. Оваа недела се дозна дека бракот на Ким и Канје е завршен, а извори