притисни ентер »

Линдзи Вон на промоцијата на својот филм се појави во - проѕирен фустан (ФОТО)

Линдзи Вон на промоцијата на својот филм се појави во - проѕирен фустан (ФОТО)

Линдзи Вон во Лос Анџелес се појави на промоцијата на нејзиниот филм, а Американката ги украде воздишките и погледите на присутните со нејзиниот провокативен изглед. Американката се облече во проѕирен фустан, а нејзините облини ѕирнаа и ги примамија погледите на фановите. Lindsey Vonn photographed by Rich Fury yesterday at the Writers Guild Theater