притисни ентер »

(Фото) Флавио Бријаторе има 46 години помлада девојка

(Фото) Флавио Бријаторе има 46 години помлада девојка

Поранешниот Формула 1 шеф и милијардер Флавио Бријаторе (70) од неодамна е во врска со 46 години помлада девојка. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. Италијанските медиуми пишуваат дека

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Бизнисменот и милијардер Флавио Бријаторе (70) повторно е заљубен, а неговата  избраничка е 46 години помлада од нег. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. View this post on Instagram R e

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Бизнисменот и милијардер Флавио Бријаторе (70) повторно е заљубен, а неговата  избраничка е 46 години помлада од нег. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. View this post on Instagram R e

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Флавио Бријаторе во врска со 46 години помлада девојка

Бизнисменот и милијардер Флавио Бријаторе (70) повторно е заљубен, а неговата  избраничка е 46 години помлада од нег. Италијанскиот милијардер се забавува со Марија Лудовика Кампано (24), која беше финалистка за мис Италија во 2014 година. Тој помина романтичен викенд со новата девојка на својата јахта во Сардинија. Италијанските медиуми наведуваат

Флавио Бријаторе на 70 ИМА ПРЕЗГОДНА ДЕВОЈКА ОД 24 ГОДИНИ (ФОТО)

Флавио Бријаторе на 70 ИМА ПРЕЗГОДНА ДЕВОЈКА ОД 24 ГОДИНИ (ФОТО)

Флавио Бријаторе, поранешен шеф на Формула 1 и косопственик на Квинс Парк Ренџерс, важи за голем заводник. Многу познати дами паднаа на неговиот шарм, или пари. Тој беше во брак со Елизабет Грегорачи  девет години, а Наоми Кембел, Адријана Волпе, Хајди Клум, Надин Смит, Марчена Чељ ик, Ема Хеминг Вилис, Кет Мак, Моран Ати ј ас, Габриела Штерн беа со

Флавио Бријаторе на 70 ИМА ПРЕЗГОДНА ДЕВОЈКА ОД 24 ГОДИНИ (ФОТО)

Флавио Бријаторе на 70 ИМА ПРЕЗГОДНА ДЕВОЈКА ОД 24 ГОДИНИ (ФОТО)

Флавио Бријаторе, поранешен шеф на Формула 1 и косопственик на Квинс Парк Ренџерс, важи за голем заводник. Многу познати дами паднаа на неговиот шарм, или пари. Тој беше во брак со Елизабет Грегорачи  девет години, а Наоми Кембел, Адријана Волпе, Хајди Клум, Надин Смит, Марчена Чељ ик, Ема Хеминг Вилис, Кет Мак, Моран Ати ј ас, Габриела Штерн беа со

Три пати е постар од неа: Милијардерот не престанува да освојува помлади девојки

Три пати е постар од неа: Милијардерот не престанува да освојува помлади девојки

Хајди Клум, Наоми Кемпбел, Елизабет Грегорачи и многу други светски убавици имале епизоди од животот со италијанскиот бизнисмен и некогашен прв човек а Формула 1, Флавио Бријаторе (70). Низата на помлади дами кои што влегуваат во врска со него не запира тука, сега на ред дојде финалистката на Мис на Италија од 2014-та година, Марија Лудовика Кампане