притисни ентер »

Неизмерно благодарен: Даниел Крег се збогува со Џејмс Бонд

Неизмерно благодарен: Даниел Крег се збогува со Џејмс Бонд

Даниел Крег мислеше дека го заврши својот мандат како Џејмс Бонд со Spectre , но актерот вели дека неговата последна петта улога на британски таен агент во No Time To Die му овозможило целосно да го заврши своето 007 патување. Речиси 60 години откако беше прикажан првиот Бонд филм Dr No, омилениот шпион познат по љубовта кон брзи автомобили и софистицирани

За наследникот на Даниел Крег како Џејмс Бонд нема да се разговара до 2022, вели продуцентката Броколи

За наследникот на Даниел Крег како Џејмс Бонд нема да се разговара до 2022, вели продуцентката Броколи

САД- Продуцентите Барбара Броколи и Мајкл Г. Вилсон, долгогодишните чувари на легендарниот шпион, рекоа дека за наследникот на Даниел Крег нема да се разговара до 2022 година. Во денешното интервју за Би-Би-Си Радио 4 , продуцентите од Еон продукција, беа прашани дали одлучиле кој би можел да го замени 007 на Крег кој го играше Бонд 15 години. „О Боже,

Неизмерно благодарен: Даниел Крег се збогува со Џејмс Бонд

Неизмерно благодарен: Даниел Крег се збогува со Џејмс Бонд

Даниел Крег мислеше дека го заврши својот мандат како Џејмс Бонд со Spectre , но актерот вели дека неговата последна петта улога на британски таен агент во No Time To Die му овозможило целосно да го заврши своето 007-патување. Речиси 60 години од прикажувањето на првиот Бонд-филм Dr No, омилениот шпион познат по љубовта кон брзи автомобили и софистицирани

Командант Крег: Ѕвездата од серијалот 007 стана почесен офицер на кралската морнарица

Командант Крег: Ѕвездата од серијалот 007 стана почесен офицер на кралската морнарица

Британската кралска морнарица во петокот соопшти дека sвездата на серијалот Џејмс Бонд, Даниел Крег, е прогласен за почесен командант во службата – истиот чин што го има и измислениот таен агент. Во шпионските трилери на Јан Флеминг, кои всушност ја создадоа филмската сага, Бонд е поморски ветеран од Втората светска војна, кој работи за британската

Командант Крег: Ѕвездата од серијалот 007 стана почесен офицер на кралската морнарица

Командант Крег: Ѕвездата од серијалот 007 стана почесен офицер на кралската морнарица

Британската кралска морнарица во петокот соопшти дека sвездата на серијалот Џејмс Бонд, Даниел Крег, е прогласен за почесен командант во службата – истиот чин што го има и измислениот таен агент. Во шпионските трилери на Јан Флеминг, кои всушност ја создадоа филмската сага, Бонд е поморски ветеран од Втората светска војна, кој работи за британската

(ФОТО) Се’ погласни се шушкањата за тоа кој ќе го замени Даниел Крег во улогата на Џејмс Бонд

(ФОТО) Се’ погласни се шушкањата за тоа кој ќе го замени Даниел Крег во улогата на Џејмс Бонд

РЕТКО изборот за некоја улога бил толку интензивно очекуван како што е случајот со Џејмс Бонд. Многумина мислат дека следниот таен агент 007 може да биде црнец или жена. Даниел Крег, повремениот и без волја Бонд, беше една нога надвор од смокингот речиси од моментот кога ја прифати работата во 2006 година. Но, се чини дека „Нема време за умирање“ навистина

Дали знаете колку заработува Даниел Крег од улогата во Џејмс Бонд?

Дали знаете колку заработува Даниел Крег од улогата во Џејмс Бонд?

Дали знаете колку заработува Даниел Крег од улогата во Џејмс Бонд? Актерот Даниел Крег, сè уште актуелен Џејмс Бонд, значително го зголеми своето богатство од играњето на најпознатиот агент 007. Даниел се појави во четири изданија од Џејмс Бонд, а неговиот петти филм, ќе се појави многу скоро, во 2021 година во месец октомври. Неговиот прв филм во