притисни ентер »

Србин испил три вијагри, па починал за време на сексуален однос

Србин испил три вијагри, па починал за време на сексуален однос

Педесет и седумгодишен маж од Белград добил инфаркт во шума за време на сексуален однос со 60-годишна жена во автомобил. Причината за смртта била прекумерна доза на препарати за потенција, пренесува „ Курир.рс “. Трагедијата се случила пред неколку дена, околу два часот наутро. – Мажот и жената планирале да имаат сексуален однос во автомобилот, па