притисни ентер »

Фото: Памела Андерсон  навистина  изгледа...

Фото: Памела Андерсон навистина изгледа...

Канадско-американската глумица и фото-модел Памела Андерсон отсекогаш беше  секс симбол и жена која што ги освојуваше  погледите на јавноста . Се сеќавате дека нејзина најпозаната улога беше во американската серија „Чувари на плажа“ . Очигледно, до денес ништо не се сменило, освен што таа има 52 години, но и понатаму ужива во својата титула на заводничка

ЗАВОДНИЧКА И НА 52: Памела во провокативно издание на кое и љубоморат и помладите (ФОТО)

ЗАВОДНИЧКА И НА 52: Памела во провокативно издание на кое и љубоморат и помладите (ФОТО)

Некогашната плејбој зајачица Памела Андерсон отсекогаш важеше за с*кс симбол и жена која мажите ги освојува на прв поглед, Ништо е е сменето ни ту денес, кога Памела има 52 години и ужива во титулата заводничка во нејзината шеста деценија. Имено, Памела сподели фотографија од фотосесија на социјалната мрежа Инстаграм која ги воодушеви сите, каде таа

ЗАВОДНИЧКА И НА 52: Памела во провокативно издание на кое и љубоморат и помладите (ФОТО)

ЗАВОДНИЧКА И НА 52: Памела во провокативно издание на кое и љубоморат и помладите (ФОТО)

Некогашната плејбој зајачица Памела Андерсон отсекогаш важеше за с*кс симбол и жена која мажите ги освојува на прв поглед, Ништо е е сменето ни ту денес, кога Памела има 52 години и ужива во титулата заводничка во нејзината шеста деценија. Имено, Памела сподели фотографија од фотосесија на социјалната мрежа Инстаграм која ги воодушеви сите, каде таа

ФОТО: И во шестата деценија Памела мами воздишки- актерката позираше во кревет

ФОТО: И во шестата деценија Памела мами воздишки- актерката позираше во кревет

Памела Андерсон отсекогаш важеше за секс симбол и жена која што ги освојува сите погледи. Очигледно, до денес ништо не се сменило, освен што таа има 52 години, но и понатаму ужива во својата титула на заводничка. Имено, Памела на социјалната мрежа Инстаграм поставила фотографија од снимањето и сите ги воодушевила, а на фотографијата лежи во кревет

Памела Андерсон во провокативно издание: Многу помлади девојки може да и позавидат (ФОТО)

Памела Андерсон во провокативно издание: Многу помлади девојки може да и позавидат (ФОТО)

Памела Андерсон отсекогаш важела за секс симбол и жена која ги освојува сите на прв поглед. Ништо не се смени ниту денес, кога Памела има 52 години и ужива во титулата заводничка во нејзината шеста деценија. Имено, Памела сподели фотографија од снимањето на социјалната мрежа Инстаграм и ги воодушеви сите, во која таа е во кревет само во ноќница и во